کمبود شیر خشک نئوکیت تامین شد/ بیماران به داروخانه ۲۹ فروردین مراجعه کنند

سلامانه : مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی و مکمل سازمان غذا و دارو، از تامین شیر خشک نئوکیت برای بیماران گوارشی خبر داد.

به گزارش مهر، دکتر امیر حسین جمشیدی در مورد وضعیت شیر خشک نئوکیت گفت: شیر خشک نئوکیت جزء شیر خشک های خاص است و معمولا بیمارانی که آلرژی شدید گوارشی دارند و زیر نظر پزشک هستند باید مطابق نظر پزشک از این نوع شیر خشک استفاده نمایند.

وی گفت: شیر خشک نئوکیت به میزان کافی در داروخانه 29 فروردین و برخی از استانها توزیع شده و توزیع آن در سال جاری هیچ مشکلی ندارد و محموله های دیگر این شیر خشک طبق زمان بندی منظم توزیع خواهد شد.

جمشیدی در ادامه دلیل وقفه کوتاه در توزیع این نوع شیر خشک را قراردادهای شرکتهای تامین کننده دانست و اظهار داشت: به دلیل خاص بودن این نوع شیر خشک می بایست طبق زمان بندی مشخص به شرکتهای تامین کننده اعلام شود و اینکه قراردادهای این شرکتها در سال 93 شروع می شود.

مدیر کل نظارت و ارزیابی فرآورده های طبیعی و مکمل سازمان غذا و دارو گفت: متاسفانه در سال 92 در زمینه تامین این نوع شیر کمبودهایی وجود داشت که دلیل اصلی آن مشکلات موجود در انجام مناقصه بوده که خوشبختانه در سال جاری و طبق برنامه ریزی های انجام شده تا تیر ماه سال 94 هیچ مشکلی در زمینه توزیع و تامین آن نخواهیم داشت.


 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.
 • فاطمه جمعه, 9 خرداد 1393 - ساعت : 00:05:00
  من یه نامه نوشتم از طرف مادرانی که کودکان مبتلا به الرژی دارند و از طریق ارتباط مردمی برای ریاست جمهوری فرستادم.پیگیری کردم گفتند برای رئیس جمهور رفته.از طرفی برای شبکه سلامت روزنامه ایران و همشهری فرستادم. شبکه خبرم فرستادم شبکه خبر گفت خانم اینو چی کارش کنیم!!! اینا تا مبتلا نشن نمی فهمن ما چی می گیم
  واقعا خنده داره گرسنگی بچه ها را آقایون با مسئله مناقصه توجیه می کنند. امان از این مدیرهایی که کار که انجام بشه خودشون را موفق می دونن دیگه چه جوری انجام میشه کی انجام میشه اینها مهم نیست
 • یک مادر نگران چهارشنبه, 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 18:36:26
  امروز هم نبود. جواب بچه گرسنمو چی بدم؟؟؟؟؟؟؟؟
  چرا هیچ کس مارو درک نمی کنه؟؟؟؟؟؟؟
 • حمید سه شنبه, 30 اردیبهشت 1393 - ساعت : 13:20:13
  منم زنگ زدم گفت نه نئوکیت داریم نه آپتامیل پپتی جونیور .میگم پس بچه من چی بخوره ؟میگه بمن چه.. واقعاً کجا داریم زندگی میکنیم .متاسفم
 • بهروز دوشنبه, 29 اردیبهشت 1393 - ساعت : 11:19:30
  همین الان به داروخانه زنگ زدم و گفت امروز توزیع نمیشه. پرسیدم خوب کی میشه؟ گفت معلوم نیست.
  شنبه هم توزیع نشده. میفهمین این یعنی چی؟ بچه ها گرسنه هستند.