دلیل بستری شدن شهاب حسینی در بیمارستان

سلامانه :محمد هادی کریمی از دوستان و همکاران شهاب حسینی در پروژه سینمایی «طبقه وسط» درباره آخرین وضعیت سلامت این بازیگر سینما که در خبرها آمده به دلیل سکته قلبی در بیمارستان بستری شده است، توضیح داد.

محمد هادی کریمی کارگردان و تهیه کننده سینما در گفتگو با مهر با تکذیب خبر سکته شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون گفت: شهاب حسینی این روزها به دلیل فشار کاری زیادی که داشت، کمی احساس خستگی و بی‌حالی می کرد و همین مساله سبب شد تا چند روزی را در بیمارستان بستری شود تا شرایط جسمی او به حد نرمال برسد.

وی تاکید کرد: شهاب حسینی دچار سکته قلبی نشده و من روز گذشته به دیدن او در بیمارستان رفتم و خوشبختانه در شرایط جسمی مناسبی قرار داشت. او در حال حاضر در بیمارستان فوق‌تخصصی بستری است و به زودی مرخص خواهد شد.

کریمی در پایان تاکید کرد: شهاب حسینی نیاز داشت تا در بیمارستان بستری شود و بررسی های لازم را برای وضعیت فیزیکی‌اش داشته باشد.

یکی از رسانه های کشور، صبح امروز اخباری را مبنی بر سکته قلبی شهاب حسینی بازیگر سینما و تلویزیون منتشر کرده بود.

شهاب حسینی این روزها مشغول آخرین مراحل کارگردانی پروژه سینمایی «طبقه وسط» است. این فیلم با فیلمنامه محمد هادی کریمی ساخته می‌شود و او نقشی هم در این اثر دارد.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.
 • امیر علی چهارشنبه, 1 مرداد 1393 - ساعت : 16:38:13
  باسلام من واقعا از شنیدن این خبر ناراحت شدم وامید وارم هر چه زود تر شهاب ح.... ازبیمارستان مرخص شوند وبکارشان ادامه دهند چون شهاب پر افتخار ترین فردسینمای ایران.دوست داریم شهاب جون
 • مصطفی شنبه, 3 خرداد 1393 - ساعت : 12:27:44
  شهاب دوست داشتنی ترین فرد سینمای ایران
 • مهری پنجشنبه, 1 خرداد 1393 - ساعت : 09:25:39
  زود خوب شو...................گلم.
 • نيوشا پنجشنبه, 1 خرداد 1393 - ساعت : 09:07:02
  با سلام ، از شنيدن اين خبر ناراحت شدم ، انشاء ا.. هر چه زودتر خوب شوند و به بازيگري خود ادامه دهند و به سر خانه و زندگي خود برگردند . ارزوي شفاي عاجل براي تمام مريضان ايران .
 • بوران چهارشنبه, 31 اردیبهشت 1393 - ساعت : 12:25:19
  با سلام ازشنیدن این خبر بسیار اندوهگین شدم واز خدداوند معتا ل
  برای اقای شهاب حسینی سلامتی عاجل خواستارم و امید ان را دارم که هر چه زودتر سلامتی خود را باز یابند اقای حسینی یکی از بهترین بازیگران کشور ماست به امید هر چه زود تر اقای شهاب حسینی هستیم...