کارمندانتان را جادو کنید

سلامانه : ارتقای عملکرد کارمندان و افزایش کیفیت کار و بازدهی در آنها از اهداف مهم مدیران است که با راهکارهایی ساده می‌توان محیط کاری خلاق و متفاوتی را به وجود آورد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، انگیزه دادن به کارمندان و تشویق و ترغیب آنها به کار و فعالیت‌های اداری باعث کیفیت کار و بالا بردن بازدهی در آنها می‌شود که گاهی مدیران باید با تشکیل گردهمایی‌های کوچک و مجالس شاد متنوع برای کارمندانشان انگیزه آنها را برای کار کردن افزایش دهند. 

مدیران باید با خلق محیط اداری شاد همراه با دکورهای تزئینی تابلو‌ها و... می‌توانند محیط کاری خود را به گونه‌ای سامان دهند که در آن کارمندان از بیشترین رضایت کاری برخوردار باشند و برای کارشان حرمت و ارزش قائل باشند. 

توجه کردن به نیازهای کارمندان به ویژه از لحاظ مادی می‌تواند این حس را در آنها به وجود آورد که در بهترین محیط کاری مشغول به کار هستند و آنگاه مدیران شاهد رشد و ارتقای کارمندانشان خواهند بود. 

نتایج مطالعات نشان می‌دهند، تشویق کارمندان مانند دادن بلیت سینما، تئا‌تر، بن‌های تخفیف و... می‌تواند انگیزه خاصی را در کارمندان به ویژه در اواسط ماه که تخمین زده شده است کارمندان از کمترین بازده‌کاری برخوردار هستند را به وجود آورد و آنها را رشد و پیشرفت دهد. 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.