مدیرسایت فروش داروهای غیر مجاز دستگیر شد

سلامانه : در پی رصد فضای مجازی، کارشناسان پلیس فتا شرق استان تهران موفق به شناسایی سایت فروش داروهای غیر مجاز و دستگیری مدیر این سایت شدند.

 
به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا، سرهنگ سامان محمدی رئیس پلیس فضای تولید و تبادل اطلاعات شرق استان تهران در تشریح این خبر گفت: کارشناسان این پلیس هنگام رصد سایت‌ها در فضای سایبری به سایتی که در زمینه تبلیغ و فروش داروهای غیرمجاز فعالیت می‌کرد، برخورد کردند.

سرهنگ محمدی افزود: با تلاش کارشناسان این پلیس و با به کارگیری روشهای نوین مبارزه با جرایم سایبری، متهم در شهرستان پاکدشت شناسایی شد و با هماهنگی مقام قضایی در یک عملیات پلیسی نامبرده دستگیر شد و در این ارتباط تعداد دو عدد لپ تاپ و یک گوشی تلفن هوشمند نیز از متهم کشف شد.

وی ادامه داد: فرد دستگیر شده با رؤیت ادله انکار ناپذیر سایبری در بازجویی های خود به فروش داروهای غیر مجاز از طریق اینترنت اعتراف کرد و انگیزه خود را از این کار رفع نیاز مالی عنوان کرد.

رئیس پلیس فتا شرق استان تهران تصریح کرد: کارشناسان پلیس سایبری به طور کاملاً هوشیارانه و ماهرانه نسبت به رصد فضای مجازی اقدام می‌کنند.

این مقام انتظامی به فروشندگان و عرضه کنندگان داروهای غیر مجاز هشدار داد: از هرگونه اقدام بر خلاف قوانین و مقررات کشور خودداری کنند و از عرضه و تبلیغ این قبیل داروها قویاً پرهیز نمایند.

سرهنگ محمدی خاطر نشان کرد: شهروندان گرامی حتی المقدور از فروشگاه‌های اینترنتی که دارای نماد اعتماد الکترونیکی هستند خریداری کنند.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.