پوشش محافظتی بانوان، روشی نوین برای جلوگیری از بارداری

پوشش محافظتی بانوان، روشی نوین برای جلوگیری از بارداری

 سلامانه: «فیمکس» پوشش محافظتی مخصوص بانوان است که از پلیمری به نام نیتریل تولید می شود. در هر دو طرف این پوشش زنانه حلقه ای وجود دارد. حلقه داخلی که به طور آزاد داخل پوشش قرار می گیرد، کمک می کند تا پوشش محافظتی به آسانی به واژن وارد شده و همچنین به هنگام آمیزش در سر جایش باقی بماند. حلقه خارجی در بیرون واژن باقی می ماند. این پوشش محافظتی از ورود اسپرم به داخل واژن پیشگیری می کند. علاوه بر این مانع از انتقال بیماری‌های مقاربتی  می شود به این دلیل که سراسر واژن را می پوشاند.

فواید این پوشش محافظتی عبارتند از:

  • بسیار نازک و قابلیت انعطاف است و طول آن 17 سانتی متر است.
  • سطح داخلی و خارجی آن به منظور سهولت استفاده، به روان کننده سیلیکونی آغشته شده است و به ایجاد احساس آمیزش جنسی طبیعی کمک خواهد نمود.
  • به دلیل اینکه کاملا قسمت داخلی و خارجی واژن را می پوشاند در پیشگیری از بارداری و بیماری‌های مقاربتی موثرتر از کاندوم مردانه است.
  • استفاده از آن به حالت نعوظ آلت تناسلی مرد بستگی ندارد و لازم نیست بلافاصله بعد از انزال خارج شود.  این محصول برای افرادی که مشکلات نعوظ دارند بسیار مناسب است.
  • این پوشش محافظتی به همراه دیگر روش‌های پیشگیری از بارداری مانند قرص، IUD و ... قابل استفاده است.
  • پوشش محافظتی قبل از تماس جنسی در داخل واژن قرار می گیرد و برخلاف کاندوم مردانه سبب قطع ناگهانی نزدیکی نمی‌شود.  

گفتنی است پو شش محافظتی  فیمکس مورد تایید FDA ایالات متحده آمریکا، اتحادیه اروپا  و دارای تاییدیه های ایزو 9001 و 13485 است.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.