تعطیلی مدرسه با عطسه‌های دانش‌آموزان

سلامانه : بسته شدن یک مدرسه به علت عطسه، ماساژ مارها در باغ وحش فیلیپین به صورت رایگان از نمونه خبرهای کوتاه این هفته دانستنی‌های فارس است.

 به گزارش فارس، بسته شدن مدرسه به علت عطسه‌های پی در پی و مرموز دانش‌آموزان، دعوت از بازدیدکنندگان به باغ وحش با ماساژ رایگان توسط مارهای پیتون در فیلیپین، شکایت مصر از چین به علت ساخت مجسمه ابوالهول، خرید لامبورگینی توسط پلیس ایتالیا و مخفی کردن 5000 دلار توسط فرد ناشناس در خیابان‌های سانفرانسیسکو و اعلام مکان در اینترنت، خبرهای کوتاه این هفته دانستنی‌های خبرگزاری فارس است.

فیلیپین: فیلیپین در یکی از باغ وحش‌های خود حیوانات خانگی نگهداری می‌کند و آنها را آزاد گذاشته است تا بازدیدکنندگان بتوانند حیوانات را از نزدیک لمس کنند و در آغوش بگیرند.

در این باغ وحش برای جذب بازدیدکنندگان، بدن بازدید کنندگان توسط مارهای پیتون چند متری به وزن 100 کیلوگرم به طور رایگان ماساژ داده می‌شود.

ایتالیا: پلیس راهنمایی و رانندگی ایتالیا چندین خودروی لامبورگینی هوراکان خریداری کرده است که تا پایان سال 2014 تحویل خواهد گرفت؛ نام کامل این خودرو Lamborghini Huracan LP-610-4 است که با 610 اسب بخار قادر به پیمودن 325 کیلومتر در یک ساعت است.


چین: یک مجسمه ابوالهول در شهر هبی در شمال کشور چین به ارتفاع 30 متر و طول 80 متر از بتون و فولاد ساخته شده است.

مصر که ساخت این مجسمه توسط چین را یک اهانت می‌داند به یونسکو شکایت کرده است و درخواست تخریب آن را دارد؛ یونسکو به چین اعلام کرده است که باید مجسمه در اسرع وقت نابود شود. 

ابوالهول واقعی بیش از 73 متر طول و کمی بیش از 20 متر ارتفاع دارد.


سانفرانسیسکو: مرد ثروتمندی به صورت ناشناس حدود 5000 دلار اسکناس‌های 100 دلاری را در خیابان‌های سانفرانسیسکو پنهان کرد و در صفحه شخصی خود در توییتر اعلام کرد چند 100 دلار در خیابان هفتم پنهان کرده‌ است و آدرس را در صفحه خود قرار داد.

بعد از خواندن این مطلب د‌ه‌ها نفر به محل رفتند و با پیدا کردن 100 دلاری‌ها از آن عکس انداختند و در صفحه شخصی خود در توییتر گذاشتند.


فرانسه: شهردار شهر برت در فرانسه دبستانی را به علت عطسه‌های پی در پی و مرموز دانش‌آموزان تا اطلاع ثانوی تعطیل کرد؛ این دبستان حدود 260 دانش‌آموز دبستانی دارد؛ این کودکان در ابتدا عطسه‌های پی در پی و زیاد، بعد سردرد و دردهایی در قفسه سینه دارند.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.