موردی از کرونا در عراق گزارش نشده است+توصیه‌ها

سلامانه : رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر با اشاره به ارسال ۷ تن دارو و تجهیزات به کربلا از عدم گزارش کرونا در عراق خبر داد و گفت: گروه پزشکی۶۰ نفره این جمعیت برای خدمت‌رسانی به زائران نیمه شعبان به کربلا اعزام می‌شوند.
 
به گزارش تسنیم، سید علی مرعشی با اشاره به ارسال 7 تن دارو و تجهیزات به کربلا، از عدم گزارش ویروس کرونا در عراق خبر داد و اظهار داشت: گروه پزشکی60 نفره این جمعیت برای خدمت‌رسانی به زائران نیمه شعبان به کربلا اعزام می‌شوند. براین اساس گروه‌های پزشکی اعزامی جمعیت هلال‌احمر به کربلا شامل پزشک عمومی و متخصص، پرستار و امدادگر هستند که 2 روز قبل از نیمه شعبان برای خدمت‌رسانی به زائران به عتبات عالیات مشرف می‌شوند.
وی با اشاره به اینکه گروه پزشکی اعزامی تا 3 روز پس از نیمه شعبان در خدمت زائران خواهند بود، درباره ویروس کرونا عنوان کرد: از آنجا تاکنون هیچ موردی از ابتلا به کرونا در عراق گزارش نشده است، لذا جای هیچ نگرانی برای زائران نیست، اما توصیه پیشگیرانه همیشگی ما به زائران این است که بهداشت فردی را رعایت کنند.
به گزارش هلال‌احمر، مرعشی خاطرنشان کرد: شست‌و شوی مرتب دست‌ها، دوری از حضور در ازدحام‌ها، استفاده از ماسک و سجاده‌های شخصی نکات بهداشتی است که زائران همواره باید در مکه و مدینه و عتبات عالیات آنها را رعایت کنند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.