پیوندهای مجازی ارمغان طلاق‌های آینده

سلامانه : در ازدواج‌های اینترنتی افراد از ابتدا با چهارچوب دروغین روبرو می‌شوند و فقط با پوسته‌های بیرونی ارتباط برقرار می‌کنند.

دکتر شهرام وزیری هیئت علمی دانشگاه و روانشناس بالینی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت:در ازدواج عوامل و مؤلفه‌های بسیاری وجود دارد. به عنوان مثال: رفتار و عملکرد دوطرف، مشاهده چهره به چهره آنها و  زوایای مختلف رفتاری و همچنین بینش فرد و مقایسه کردن‌هایشان می‌باشد. 

وی افزود: این که فرد چگونه با افراد مختلف رابطه برقرار می‌کند و در انس و لطافت داشتن با دیگران چگونه تعامل می‌کند جزو حداقل حقوقی است که طرفین باید داشته باشند. 

دکتر وزیری با اشاره به روند ازدواج‌های اینترنتی اظهار داشت: در ازدواج‌های اینترنتی فقط با پوسته ظاهری سروکار داریم که حداکثر در مانیتورهای 21 اینچی مسائل را مطرح می‌کنند. 
درحالی که مسائل پشت پرده را نمی‌بینند و در داخل این غالب ممکن است بازیگرانه عمل کنند. 
در بعضی اوقات تصویر هم ندارند و فقط کلمه و عکس دارند و ممکن است با رتوش و تغییر دادن عکس، طرف مقابل را فریب دهند. 

وی در پایان بیان داشت: در ازدواج‌های اینترنتی از ابتدا با چهارچوب دروغین روبه رو می‌شوند و فقط با پوسته‌های بیرونی ارتباط برقرار می‌کنند و در واقع یک اعتیاد را تولید می‌کند و به گونه‌ای با لایه‌های دروغین و بدل افراد آشنا می‌شوند و بعد از ازدواج می‌فهمند که این فرد، فرد مناسبی برای آنها نبوده است. 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.