حساسیت عجیب یک مادر و پسر به نور خورشید+عکس

حساسیت عجیب یک مادر و پسر به نور خورشید+عکس

سلامانه :یک مادر و پسر انگلیسی آلرژی عجیبی دارند: آنها نمی توانند زیر نور خورشید قرار بگیرند.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، کلیر ترنر 50 ساله و سم، پسر 13 ساله او، بیماری به نام EPP دارند که باعث می شود پوست بدن به شدت به نور طبیعی حساس شود. در این شرایط، آنها احساس می کنند که انگار پوست شان آتش گرفته و درد می کشند.

به همین خاطر، اگر مجبور شوند در طول روز از خانه بیرون بروند، به ناچار تمام تن شان را خوب می پوشانند، پیراهن های آستین بلند می پوشند، دستکش به دست می کنند و دور صورت شان روسری می پیچانند. البته سم نسبت به مادرش، بیشتر به نور حساس است و در خانه، بعضی از چراغ ها را جمع کرده اند که او اذیت نشود و در مدرسه هم در یک گوشه تاریک می نشیند.

خانم ترنر می گوید:«ما مثل خانواده خون آشام ها هستیم، نمی توانیم زیر نور خورشید بیرون بیاییم و در تاریکی زندگی می کنیم. من اگر بیشتر از چند دقیقه زیر نور خورشید بمانم، انگار که یک نفر آب جوش روی تنم ریخته. سم حتی تحت تاثیر لامپ های کم مصرف یا مهتابی قرار می گیرد، بنابراین مجبور شدیم توی مدرسه، لامپ ها را از سقف برداریم تا او یک جایی برای نشستن در تاریکی داشته باشد. او همه عمرش حواسش به بالا است، که مطمئن شود نور به او آسیب نزند.»

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.