مرگ یک کارگر جنجالی شد+عکس

مرگ یک کارگر جنجالی شد+عکس

سلامانه :مرگ یک زن 52 ساله در انبار شرکت آمازون در پنسیلوانیا آمریکا باعث شده تا سازمان «سلامت و ایمنی کار» در آمریکا دست به تحقیق درباره این پرونده بزند.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، خانم جودی رودس حدود 2 هفته پیش با «جک»ی که با آن بار حمل می کرد، به یکی از قفسه ها خورد و قفسه رویش برگشت و جان خود را از دست داد. خانم رودس که پیش تر از سرطان سینه جان به در برده بود، 2 پسر و 4  نوه داشت.


یک کارگر مرد هم چند ماه پیش در انبار آمازون در نیوجرسی دچار حادثه شد و جان خود را از دست داد. رونالد اسمیت 57 ساله 4 فرزند و 7 نوه داشت و مرگ این 2 نفر، حساسیت زیادی را ایجاد کرده است.


اکنون سازمان بهداشت و سلامت کار در آمریکا، 5 شرکت (4 آژانس کاریابی و یک شرکت تجهیزات و پشتیبانی) را به «خشونت جدی» علیه کارگران متهم کرده است. این شرکت ها متهم شده اند قبل از استخدام کارگرها، میزان خطر موجود در محل کار را ارزیابی نکرده اند. پاتریسیا جونز از مدیران سازمان بهداشت و سلامت کار در بیانیه ای گفته:«آژانس های کاریابی که مشاغل موقت تهیه می کنند و کارفرماها، به طور مشترک مسوول امنیت و سلامت کارگران موقت هستند. این سازمان ها که مسوول استخدام هستند، باید امنیت محل کار را بررسی کنند تا مطمئن شوند کارگرها به طور مناسب از خطرهای احتمالی محافظت می شوند.» تازه این حساسیت درباره کارگرهای موقت نشان داده می شود.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.