خانم‌ها بخوانند: رازهایی برای علاقمند نگه‌داشتن شوهر

سلامانه :برای كنترل مردان عشق ابزار كاراتری از شهوت است. بعد از چند سال اول زندگی معمولاً خانم ها از كاهش رغبت شوهران نسبت به خود شكایت می كنند. دلیل این كاهش علاقه كاهش شور و هیجان اولیه است چون دیگر آن جاذبه جنسی به شدت اوایل ازدواج نیست و مردان مانند اوایل زندگی از رابطه خود لذت نمی برند.

برای اینكه مرد زندگی خود را اغوا كنید و او را علاقمند نگه دارید، باید نقش یك افسونگر را بازی كنید و كاری كنید كه عاشق شما باشد.

در این مقاله نكاتی را برای شما بیان می كنیم كه به كمك آن می توانید شوهرتان را به گونه ای شورانگیز نسبت به خود وابسته و علاقمند سازید و مسحور خود سازید.

دلفریب باشید

نقش یك پری دریایی را بازی كنید. یك پری دریایی با اینكه بسیار زیباست خود را در معرض دید قرار نمی دهد. در رابطه خود كمی رمز راز به عنوان چاشنی وارد كنید. مقدار كمی طفره رفتن اشتیاق او را برای بدست آوردن شما بیشتر می كند. هیچگاه بدن خود را بیش از حد درمقابل همسر خود به نمایش نگذارید. اگر در روابط خود غیر قابل پیش بینی باشید این كار باعث می شود شور و اشتیاق او را بیشتر كنید. پیام های متناقض و گیج كننده برایش بفرستید می توانید سركش و سپس رام باشید معصومانه رفتار كنید آنگاه مانند افراد شرور رفتار كنید. این گونه رفتارها سبب می شود همسر شما سعی كند بیشتر متوجه شما شود و بیشتر شما را كشف كند.

از خوب بودن زیادی پرهیز كنید

اگر تمام سعی خود را برای بسیار خوب و فرمانبردار بودن بكار گیرید احتمالاً در پایان روز بسیار از رفتار خود راضی خواهید بود اما با محبت بیش از حد در عمل از جاذبه و شدت اغواگری خود كاسته اید و حتی ممكن است پس از مدتی باعث دلزدگی همسر خود شوید. وقتی یك تقاضای طبیعی دارید همسرتان به عنوان فردی پر توقع به شما نگاه می كند. نیكی بیش از اندازه به ندرت كسی را شیفته می كند.

بعضی اوقات قسمت های كوچكی از سیاهی های شخصیت خود را نشان دهید. گاه كمی بی رحمی از خود نشان دهید یا حتی اگر لازم دیدید كمی هم كارهای زشت انجام دهید ولی مراقب باشید كارهای مبتذل و بی ارزش انجام ندهید.

جاذبه ظاهری داشته باشید.

آنچه مردان می بینند برایشان بسیار مهم است. و در آنها كشش یا دافعه ایجاد می كند در حالیكه خانم ها با مغز خود عشق می ورزند مردان از طریق آنچه می بینند مجذوب می شوند. بسیار مهم است كه خود را برای همسر خود سرحال و جذاب نگه دارید. بعد از ازدواج شما یك مسئولیت مهم داریدكه نباید با خود خواهی از زیر آن شانه خالی كنید. باید خود را آراسته كنید، باید از نظر بدنی متناسب باشید از پوست و موی خود مراقبت كنید و از نظر روحی فردی پرانرژی باشید.

همه این كارها نه تنها به دوام زندگی زناشویی شما كمك می كند بلكه سبب اعتماد به نفس بالای شما می شود.

اگر چه بهتر است در اجتماع با سلیقه همسر خود رفتار كنید ولی شما به عنوان زنی جذاب، خوش تیپ، باوقار، باعزت نفس بالا، شیك و مرتب سبب اعتماد به نفس بالای شوهر خود خواهید شد. و در این میان زنان دیگر كمتر می توانند در مقابل چشمان همسر شما دلربایی كنند. و البته فراموش نكنید به گونه ای لباس بپوشید كه نظر مردان دیگر به سمت شما جلب نشود چون در رابطه شما تأثیر منفی خواهد گذاشت.

نیازهای مزاجی و ذهنی همسر خود را فراموش نكنید

در حالی كه برای حفظ همسر خود تلاش می كنید نباید از نیازهای احساسی و فكری همسر خود غافل شوید. رنگ مورد علاقه او، خواندنی های مورد علاقه اش، فیلم ها و كتاب هایی كه دوست دارد همه را باید بدانید و هر از چند گاهی او را غافلگیر كنید و یكی از آن چیزهایی كه به آن علاقه دارد به او هدیه بدهید. طرز تهیه خوراك، دسر و یا نوشیدنی مورد علاقه او را پیدا كنید و آن را برای وقتی كه از سر كار به خانه بر می گردد حاضر كنید. خود را با آنچه دوست دارد و دوست ندارد و حوصله او مطابقت دهید.

همه انسان ها تمایل دارند خود را در ظاهر خویشتندار و فردی كه به فكر دیگران است نشان دهند ولی در عمل همه ما در نهایت افرادی خود خواه هستیم و قبل از هر كسی به خود اهمیت می دهیم بنابراین اگر همسر خود را به اندازه كافی (نه بیش از حد) نوازش كنید او را به خود وابسته كرده اید.

به همسر خود احترام بگذارید

بسیاری از خانم ها فكر می كنند بزرگترین نیاز مردان به آنها نیاز جنسی است ولی در حقیقت این است كه آنها بیش از هر چیزی احتیاج به احترام آن هم از شریك زندگی خود دارند. با او به گونه ای صحبت كنید و همینطور به گونه ای رفتار كنید كه شوهرتان احساس كند برایش ارزش زیادی قائل هستید.

اعتماد به نفس او را تقویت كنید.

مردها برخلاف ظاهرشان همانند كودكان هستند كه می خواهند از آنها تعریف و تمجید شود. اعتماد به نفس او را با تایید تصوراتش نسبت به خودش تقویت كنید. این كار شما سبب می شود او همه چیز را با شما در میان بگذارد. با صداقت و گاه با زیركی همه رفتارهای خوبش را به او بگویید. اگر روزی یك بار به او بگویید كه دوستش دارید سبب می شود احساس خوبی در او ایجاد كنید.

او راتشویق كنید

وقتی همسر شما تلاش می كند مشوق او باشید. و بگویید كه به او كاملاً ایمان دارید. حتی اگر همسرتان خرابكاری كرد به جای اینكه در مقابل او قرار گیرید و او را سرزنش كنید بگویید دفعه بعد حتماً موفق می شوی. از همسر خود به خاطر تلاشی كه كرده است قدردانی كنید. این كار باعث می شود عصبانیت او تخلیه شود و رفتار بدی كه احتمالاً با شما خواهد داشت خنثی شود. مردها وقتی كه از همسر خود احساس برتری می كنند امنیت را حس می كنند بنابراین سعی كنید این گونه تظاهر كنید.

حتی اگر با همسر خود اختلاف نظر اساسی دارید هیچگاه از كلمات بد و خشن استفاده نكنید چون این كار صدمات جبران ناپذیری به روابط شما می زند.

حساس باشید

در رختخواب نسبت به همسر خود بسیار حساس باشید. وقتی مربوط به مسائل جنسی می شود مردان بسیار حساس می شوند. اینكه مردی نتواند همسر خود را ارضاء كند بسیار او را دلسرد می كند. اگر ناتوانی او را در روابط جنسی آشكارا به نمایش بگذارید مانند این است كه بدترین ناسزاها را به همسر خودنسبت داده اید. نتیجه این كار كاهش قدرت و اعتماد به نفس همسر شماست و روابط شما از این هم بدتر خواهد شد.

از قدرت و عملكرد همسر خود تعریف كنید و به او بگویید كه وقتی با او در رختخواب هستید احساس خوبی دارید. بدین ترتیب او را تقویت كرده اید و روحیه ای خوبی خواهد داشت و شما هم از این رابطه راضی تر خواهید بود.

تجربه كنید و از آنها استفاده كنید

لباس زیرهای جذاب و زیبا بخرید تا همسر خود را تحریك كنید. آنگاه نسبت به او بی تفاوت باشید اگر همسرتان ابراز تمایل كرد به او اجازه دهید. اگر از بعضی كارها او خوشتان نمی آید یا بعضی كارها را به خوبی نمی داند با زیركی به او بفهمانید حتی می توانید با اشاره یا با دست خود به او بفهمانید كه چه بكند یا می توانید بگویید اگر اینكار را بكند بهتر است و در عین حال از او تعریف كنید و بگویید كه به خوبی این كار را انجام می دهد.

پیشقدم شوید

اجازه ندهید همیشه او پیش قدم شود. با همه حرف هایی كه زدیم بد نیست كه گاهی شما پیش قدم شوید. این كار باعث می شود شوهر شما احساس كند او را می خواهید. این را در مغز خود فرو كنید هیچگاه خود را از رابطه ای كه دارید بیش از حد هیجان زده نشان ندهید. مردان به زنانی كه به آنها كم توجهی می كنند بیشتر متمایل می شوند.

مردها برای ایجاد رابطه به زمان نیاز دارند. آنها را درك كنید و صبور باشید و با هم همكاری كنید به این ترتیب روی رابطه ای عمیق و قوی سرمایه گذاری كرده اید كه به این راحتی شكسته نمی شود.

منبع: سایت yadbegir.com

ارسال برای یک دوست
۵ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.
 • فرزانه پنجشنبه, 5 آذر 1394 - ساعت : 11:29:14
  همیشه ما خانما هستیم ک ب فکر اصلاح روابط و بهبود شرایطیم. همیشه سعی میکنیم ک بهترین باشیم برای همسرمون. اما کافیه یه روز ب هر دلیل ناراحت یا خسته یا مریض باشیم. اونوقته ک خیلی از همین مردا نه تنها ب داد و حرف دلمون نمیرسن بلکه طلبکارمون هم میشن...
 • حسن پنجشنبه, 1 مرداد 1394 - ساعت : 14:36:35
  خیلی خوبه .ممنون
 • ناهید چهارشنبه, 8 مرداد 1393 - ساعت : 19:08:59
  خیلی مفید بود متشکرم
 • نیلوفر شنبه, 31 خرداد 1393 - ساعت : 00:30:01
  ممنون. ولی آقایون قراره برای ما چیکار بکنن پس؟!! اگه زیبا نبودیم برن دنبال یه زن زیبا و جذاب دیگه ؟ ینی فقط ما باید تلاش کنیم زیبا و خوش هیکل و جذاب باشیم؟!!!!!
 • ساغر پنجشنبه, 29 خرداد 1393 - ساعت : 10:25:33
  خیلی عالی بود ...واقعا سپاسگذارم...