آمنه بهرامی به ایران بازمی‌گردد/ چشم‌هایش می‌بیند؟

سلامانه :نویسنده کتاب " چشم در برابر چشم "از حضور آمنه بهرامی در ایران برای پیگیری دادگاهش خبر داد.

مهدی سجودی، نویسنده کتاب "چشم در برابر چشم" آمنه بهرامی در گفت‌وگو با تسنیم، در خصوص آخرین وضعیت آمنه بهرامی اظهار داشت: عمل پلک آمنه بهرامی دو ماه پیش  انجام شد که حدود 5هزار یورو از سوی سفارت به وی داده شد که خوشبختانه این عمل موفقیت آمیز بود.


وی با بیان اینکه هنوز عمل چشم آمنه بهرامی صورت نگرفته است، ادامه داد: پزشک معالج مطرح کرده که عمل چشم یک ریسک است و نیاز به زمان دارد بنابراین مقرر شده که این عمل جراحی به شش ماه الی یکسال آینده موکول شود بنابراین هنوز عمل چشم آمنه بهرامی برای بینایی صورت نگرفته است. 


سجودی با بیان اینکه آمنه بهرامی آذرماه برای پیگیری دادگاه خود به ایران می‌آید، افزود: مقرر شده که بعد از گشایش در بودجه سفارت که از سوی دولت به سفارت داده می‌شود، هزینه پرداخت جراحی بینایی چشم آمنه بهرامی را تقبل کنند. 


وی در خصوص کتاب آمنه بهرامی اظهار داشت: چاپ اول کتاب آمنه به اتمام رسید و چاپ دوم آن را انجام می‌دهیم همچنین چاپ کتاب اسپانیایی وی تمام و در حال حاضر چاپ کتاب آلمانی او در دست چاپ است؛ کتاب " چشم در برابر چشم " آمنه بهرامی به صورت خلاصه  در 300 صفحه در جلد معمولی به دلیل تیراژ بیشتر به چاپ خواهد رسید.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.