بهره‌گیری از ایام محرم برای مبارزه با دخانیات

سلامانه :رئیس دفتر مقام معظم رهبری با تاکید بر بهره گیری از ایام محرم جهت ارشاد جوانان و مردم درباره زیان‌های مواد دخانی ،خواستار مشارکت فعال آموزش و پرورش و سازمان‌های ورزشی در امر خطیر مبارزه با دخانیات شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت مبارزه با استعمال دخانیات ایران، جلسه هیئت امناء جمعیت، امروز با حضور اعضاء و مشارکت حجت الاسلام محمدی گلپایگانی رئیس دفتر مقام معظم رهبری تشکیل شد.

حجت الاسلام محمدی گلپایگانی در این جلسه اعلام کرد: استعمال دخانیات بلای همگانی و خطری جدی است و مقدمه اعتیاد است که آسیب آن به غیر از خود فرد به اطرافیان نیز سرایت می کند.

وی ادامه داد:در جلسات مقامات عالی‌رتبه ضروری است که نیروی انتظامی نیز مشارکت کند چراکه همه مسئول حفظ نسل جوان هستیم که نقطه هدف دشمنان ماست.

رئیس دفتر مقام معظم رهبری گفت: باید برنامه های فرهنگی و اعتقادی جوانان را گسترش دهیم، همچنین بر اهمیت مشارکت دفتر تبلیغات اسلامی قم، سازمان اوقاف، امور مساجد و دفتر سیاستگذاری ائمه جمعه و جماعات در آستانه ماه محرم الحرام تاکید شود.

وی با تاکید بر بهره گیری از ایام محرم جهت ارشاد جوانان و مردم درباره زیان های مواد دخانی ،خواستار مشارکت فعال آموزش و پرورش و سازمان های ورزشی در امر خطیر مبارزه با دخانیات شد.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.