قربانی اسیدپاشی دهدشت زنده است و نفس می‌کشد + تصویر «سیما» پیش از اسید پاشی

سلامانه : رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه و بویراحمد از زنده بودن قربانی اسیدپاشی در شهرستان دهدشت خبر داد و گفت: تشخیص میزان سوختگی بستگی به عفونت‌های پس از اسیدپاشی، نوع و درصد خلوص اسید دارد.

 
عبدالحسین موسویان در گفت‌وگو با آنا، در تشریح جزئیات و آخرین وضعیت زن قربانی اسیدپاشی در دهدشت اظهار کرد: خوشبختانه زن قربانی اسیدپاشی زنده است و  خبر فوت وی صحت ندارد و بر اساس اعلام پزشکان بین 30 تا 40درصد دچار سوختگی شده است. پیشتر اعلام شده بود صورت وی 80 درصد دچار سوختگی شده است.

 

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه و بویراحمد افزود: با توجه به اینکه این حادثه اولین مورد اسیدپاشی در شهرستان بوده و این منطقه مجهز به بیمارستان سوانح و سوختگی نیست، در لحظات اولیه پس از این ماجرا، مصدوم را بلافاصله به بیمارستان طالقانی شهر اهواز منتقل کردند.

وی ادامه داد: تشخیص میزان سوختگی بستگی به عفونت‌های بیمارستانی پس از اسیدپاشی، نوع و درصد خلوص اسید دارد.

سید امین یوسفی به خبرنگار آنا گفت: در لحظات اولیه که این دختر را به بیمارستان امام خمینی دهدشت منتقل کردند وضعیت مناسبی نداشت و با توجه به نوع حادثه صورت مصدوم به طور کامل دچار سوختگی و آسیب دیدگی شد به طوری که چشم چپ قربانی کاملا تخلیه شد و چشم راست نیز آسیب دیده است.

 

رئیس بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت یادآور شد: یک ساعت و نیم پس از انجام اقدامات اولیه اورژانسی بر روی بیمار به دلیل نبود بخش سوختگی، شدت جراحات وارده و نبود بخش جراحی پلاستیک در بیمارستان، وی به بیمارستان طالقانی اهواز منتقل شد.

به گزارش آنا، بر اساس شواهد و گفته‌های شهروندان دهدشتی دختر جوان قربانی اختلافات خانوادگی و سوء ظن شد زیرا اخیرا زن اسیدپاش متوجه علاقه و دلبستگی همسرش به قربانی شده بود، بر همین اساس برای گرفتن انتقام شخصی و کنار زدن رقیب دست به اسیدپاشی زده است.

این حادثه عصر یکشنبه 30 شهریور در پارک مرکزی شهر دهدشت به وقوع پیوست که بر اثر این حادثه دختری 30 ساله به نام (سیما- ا) قربانی اسید پاشی زن دیگری شد.

ارسال برای یک دوست
۲ ۴ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.
  • علی رضا سه شنبه, 1 مهر 1393 - ساعت : 23:42:12
    خداییش کسی به صورت شما اسید بپاشه چکار میکنی .........اومدی بگی شوهرته دوست داری فهمیدیم فاسدی