مبارزه ۸۰ روزه یك نوزاد با مرگ ‌از وقتی نیم كیلو بوده تا بهبودی كامل+عكس

مبارزه ۸۰ روزه یك نوزاد با مرگ ‌از وقتی نیم كیلو بوده تا بهبودی كامل+عكس

سلامانه : والدین نوزادی كه در هفته بیست و ششم بارداری به دنیا آمد و پس از مدت ها بستری شدن در بیمارستان به دلیل تولد زودهنگام، ‌سرانجام به خانه برده شد، حالا می توانند با خیال راحت، به کمک یک سلسله عکس، مراحل رشد فرزندشان را مرور کنند.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، اریكا و جیرد پروئت وقتی صاحب یك پسر كوچولو شدند،‌ فرزندشان حدود نیم كیلو وزن داشت و باید 5 روز صبر می كردند تا به آنها اجازه بغل كردن بچه را بدهند. بعد از آن هم، هر روز فقط 45 دقیقه می توانستند نوزادشان را پیش خودشان نگه دارند.

اما سرانجام پس از 80 روز بستری شدن در بخش مراقبت های ویژه بیمارستانی در كارولینای شمالی،‌ سرانجام واكر كوچولو توانست با پدر و مادرش به خانه برود. مادر او در وبلاگش نوشت:«واكر وزن شد و حدود 3 کیلو وزن دارد، که 5 برابر وزنش موقع تولد است، واقعا پیشرفت شگفت انگیزی است!»

واکر یکی از چند نوزاد نارسی است که در این بیمارستان، سوژه عکاسی به نام «دینین برایان» شده. او یک سازمان خیریه دارد و از مراحل رشد نوزادان نارس عکس حرفه ای می گیرد تا یادگاری زیبایی درست کرده باشد. خانم برایان که خودش 6 فرزند دارد، هر روز از واکر و خانواده اش عکس گرفت و از این عکس ها یک فیلم درست کرد.

او می گوید این خانواده ها معمولا یا خیلی استرس دارند و یا نمی توانند عکس درست و حسابی بیندازند و به همین دلیل فرصت عکس انداختن از نوزادشان را از دست می دهند. عکاسی از واکر جزیی از «پروژه 100 روز» است که هدفش نمایش رشد نوزادان نارس در 100 روز اول زندگی شان در بیمارستان است.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.