تصادف مرگبار دانش آموزان رقم خورد/ یک نفر کشته شد، یک نفر در کما است

سلامانه : به علت برخورد یک دستگاه پیکان با ۷ دانش آموزی که به همراه والدین خود در حال عبور از خیابان بودند، یکی از والدین کشته و یکی از دانش‌آموزان به کما رفت.

 مجتبی خالدی رئیس مرکز کنترل و هماهنگی بحران وزارت بهداشت در گفت‌وگو با فارس، گفت: ساعت 7:11 دقیقه امروز صبح بر اثر بی احتیاطی راننده یک دستگاه پیکان 10 نفر به شدت مجروح شدند.

وی ادامه داد: متأسفانه یک نفر از این مجروحان به علت جراحات وارده جان خود را از دست داد و یک نفر دیگر نیز در کما است.

خالدی در مورد نحوه وقوع این حادثه گفت: زمانی که 3 مادر قصد عبور دادن 7 دانش‌آموز را از خیابان جوادیه و بلوار میلاد در بیرجند داشتند یک دستگاه پیکان با آنها برخورد کرده و هر 10 نفر آنها را نقش بر زمین می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از والدین به نام زهرا خسروی 40 ساله در دم فوت کرد و یک دانش‌آموز 7 ساله نیز به نام محدثه عدیدی به علت شدت جراحات وارده در کما است.

رئیس مرکز کنترل و هماهنگی بحران اورژانس کشور با بیان اینکه تمام مصدومان این حادثه به بیمارستان امام رضا بیرجند منتقل شدند، گفت: وضعیت محدثه مساعد نیست و تاکنون دو بار احیای قلبی برای وی انجام شده است.

به گزارش فارس، به علت طرح بازگشایی مدارس، اورژانس کشور در آماده‌باش کامل قرار دارد و بعد از 2 دقیقه از وقوع حادثه اولین آمبولانس، خود را به صحنه تصادف رسانده است و مجروحان را به بیمارستان منتقل کرده است.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.