رشد ۱۵ درصدی کودکان مبتلا به سرطان در هر سال

سلامانه : مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان از رشد 15 درصدی کودکان مبتلا به سرطان در هر سال خبر داد و گفت: تا پایان سال 92 بیش از 21 هزار و 147 کودک از حمایت های این موسسه استفاده کرده است.

 به گزارش ایرنا، «آراسب احمدیان» روز یکشنبه در نشست خبری به خاطر موفقیت این موسسه برای فینالیست شدن در جایزه تعالی در بخش انجمن بین المللی مدیریت پروژه افزود: همچنین براساس آمار تعداد فوتی های ناشی از سرطان در کودکان در سال 92 نسبت به سال 91 کاهش 8 / 14 درصدی داشته است.

وی با بیان اینکه اما براساس آمارها تعداد کودکان تحت درمان در حال رشد است، اظهار داشت: این آمارها نشان می دهد داروهایی که وجود دارد به بهبود منجر نمی شود اما طول عمر را افزایش می دهد.

وی تصریح کرد: همچنین ضریب اشغال تخت در بیمارستان محک در سال 92 نسبت به سال 91 با رشد 17 درصدی مواجه است به طوری که ضریب اشغال تخت در سال گذشته، 3 / 96 درصد بوده است.

احمدیان با بیان اینکه موسسه خیریه محک از کودکان زیر 16 سال مبتلا به سرطان حمایت می کند، ابراز امیدواری کرد در آینده هیچ کودکی به سرطان مبتلا نباشد اما با این وجود ما حمایت های خودمان را با همراهی و همکاری نیکوکاران و خیران از این کودکان داریم.

وی در ادامه میزان منابع مالی برای سرویس دهی به این کودکان را یک هزار و 150 میلیارد ریال در سه سال گذشته عنوان کرد و گفت: خیران و نیکوکاران در این زمینه همکاری بسیار خوبی برای حمایت از کودکان مبتلا به سرطان دارند.

مدیرعامل موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان در ادامه به موفقیت این موسسه در فینالیست شدن و کسب جایزه تعالی در بخش انجمن بین المللی مدیریت پروژه (IPMA) اشاره کرد و افزود: برای فینالیست در این بخش ارزیابی کلی روی عملکرد دو ساله این موسسه صورت گرفته و پس از آن به عنوان فینالیست معرفی شده است.

وی این موفقیت را مرهون تلاش تمامی کارکنان شاغل در این موسسه عنوان کرد و اظهار داشت: خوشبختانه تنها پروژه بشردوستانه محک توانست از میان تمامی پروژه های ارسالی به این موسسه بین المللی برتر شناخته شود.

موسسه خیریه حمایت از کودکان مبتلا به سرطان(محک) به عنوان نخستین و تنها فینالیست جایزه تعالی در بخش انجمن بین المللی مدیریت پروژه (آی پی ام ای) شد.

انجمن بین المللی مدیریت پروژه هر ساله به ارزیابی سازمان ها در سراسر جهان می پردازد و ضمن اعطای جایزه تعالی پروژه که به پروژه های سرمایه گذاری و عمرانی تعلق می گیرد، جوایزی را نیز بطور ویژه به پروژه ها و طرح های مرتبط با سازمان های غیردولتی و اقدامات بشردوستانه اعطا می کند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.