اعلام برنامه‌های سازمان جوانان هلال احمر در هفته ملی کودک

سلامانه :  معاون دانش آموزی سازمان جوانان هلال احمر از اجرای برنامه های ویژه این سازمان در هفته کودک خبر داد و گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته ملی کودک و آشنایی کودکان با اصول و اهداف جمعیت هلال احمر ایران، سازمان جوانان جمعیت هلال احمر از شانزدهم تا بیست و دوم مهرماه برنامه‌های مختلفی را در سطح کشور برگزار می‌کند.

به گزارش ایسنا ، سعید بابایی با بیان اینکه اختتامیه جشنواره فرهنگی، آموزشی و تفریحی آفتابگردان در هفته کودک برگزار می شود، گفت: برگزاری اختتامیه جشنواره آفتابگردان که با رویکرد آموزشی، تفریحی در تابستان سال جاری برگزار شد یکی از برنامه‌های هفته کودک است که قرار است با حضور کودکان در این جشنواره انجام شود.

بابایی در خصوص برنامه‌های دیگر این هفته گفت: برپایی ایستگاه‌های نقاشی برای اجرای مرحله عمومی جشنواره ملی نقاشی صلح و دوستی یکی از این برنامه‌ها است که کودکان در رده‌های سنی 5 تا 12 سال نقاشی مرتبط خود را با فعالیت‌های جمعیت هلال احمر و همچنین اهداف و اصول آن تحویل داده و پس از داوری ابتدایی در استان به آنان جوایزی تعلق می‌گیرد.همچنین نقاشی‌های برتر این جشنواره به ستاد مرکزی و دبیرخانه طرح ملی ارسال می‌شود و برای نمایش در اختیار شبکه پویا قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: اجرای نمایش آشنایی کودکان با زلزله و آمادگی در برابر آن، جشن پرواز بادبادک‌ها، انتخاب مدد و مهربان نمونه در هر شهرستان و همچنین انتخاب مدیر و مربی نمونه کانون غنچه‌های هلال هر شهرستان از سایر برنامه‌های این معاونت در این هفته است.

وی در پایان گفت: در این هفته همچنین غنچه های هلال در برنامه های تلویزیونی حاضر می شوند تا سایر دوستان خود را با فعالیت‌هایشان در سراسر کشور آشنا کنند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.