محمدرضا عارف عضو شورایعالی هلال احمر شد

سلامانه :با حكم رئیس جمعیت هلال احمر محمدرضا عارف عضو شورایعالی هلال احمر كشور شد.

رئیس جمعیت هلال احمر در حکمی خطاب به دکتر محمدرضا عارف آورده است: “نظر به شایستگی، تعهد و سوابق مفید و ارزنده جنابعالی، به موجب این ابلاغ به عنوان «مشاور عالی رئیس جمعیت هلال احمر در امور بشردوستانه» منصوب می شوید.

در این حكم آمده است: با توجه به وظایف و ماموریت های ذاتی جمعیت هلال احمر در راستای تسکین آلام بشری و دفاع از ارزش های انسانی از جنابعالی انتظار دارم تمام توان، تخصص و تجارب خویش را در راستای ترویج مفاهیم و مقررات حقوق بشردوستانه در سطح ملی و همچنین توسعه و اجرای این دست از فعالیت ها در سطح بین المللی بر اساس قوانین جاری کشور و در راستای سیاست های دولت جمهوری اسلامی ایران بر طبق اساسنامه به کار گیرید و راهکارهای اجرایی و کاربردی پیشنهادی خود را در اختیار اینجانب قرار دهید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند یگانه و مهربان مسئلت دارم.”

رئیس جمعیت هلال احمر در حکم دیگری خطاب به محمدرضا عارف آورده است: “به استناد بند ۶ قسمت الف از ماده ۱۰ اساسنامه جمعیت به موجب این ابلاغ به عنوان ” عضو شورای عالی جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران” منصوب می شوید.

امید است با استعانت از الطاف الهی و بهره گیری از تجارب ارزنده خود در اجرای وظایف و اختیسارات شورای عالی مصرح در قانون اساسنامه و همچنین در تحقق اهداف عالیه جمعیت و تقویت بنیادی فعالیت های محوله با تعامل با سایر اعضای شورای عالی کوشا باشید.

بالندگی و توفیق روزافزون شما را در تحقق اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از خداوند یگانه و مهربان، مسئلت دارم.”

برخی از سوابق اجرایی دکتر محمدرضا عارف

معاون اول رئیس‌جمهور ۱۳۸۴-۱۳۸۰

عضو پیوسته‌ فرهنگستان علوم ایران

عضو شورایعالی انقلاب فرهنگی

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام

معاون دانشجویی وزارت فرهنگ و آموزش عالی

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.