مرد معلولی که در غار زندگی می‌کرد+عکس

مرد معلولی که در غار زندگی می‌کرد+عکس

سلامانه : یک کارگر ساختمانی معلول، 5 ماه – از بهار تا آخر تابستان امسال- را در یک غار در اسکاتلند گذراند.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «دیلی میل»، صاحب‌خانه، کمرون لوگان 50 ساله و الین، همسر او را از آپارتمان یک‌خوابه‌شان بیرون انداخت و آن‌ها مجبور شدند فقط با 2 کیسه‌خواب، به غاری با ارتفاع 36 متر و عرض 45 متر پناه ببرند.


لوگان که با عصا راه می‌رود، گفت: «در این دوره و زمانه، زندگی در غار درست نیست. تعجب می‌کنم چطور نجات پیدا کردم... فقط عشق ما به همدیگر بود که نجاتمان داد.»


آقای لوگان بیش از 2 سال در خانه‌های مخصوص افراد بی‌خانمان زندگی می‌کرد اما بعدازاینکه الین را پیش خودش آورد و قانون این خانه‌ها را شکست، هر دو را بیرون کردند. بنابراین چاره‌ای دیگر نداشتند جز اینکه به این غار پناه ببرند: «من اهل این منطقه‌ام بنابراین می‌دانستم غار آنجا است... هرروز صبح با صدای ناقوس کلیسا بیدار می‌شدیم و می‌رفتیم تا از دستشویی کلیسا استفاده کنیم. گاهی اوقات پاهایم آن‌قدر اذیت می‌کردند که نمی‌توانستم این‌همه راه را بروم و فقط می‌رفتم بین درختان نزدیک غار... حمام هم نداشتیم و مجبور بودیم زیر شیرهایی که درجاهای عمومی هست، خودمان را بشوییم تا تمیز بمانیم... این راه زندگی برای یک مرد و یک زن نیست.»

حالا آن‌ها به کمک دوستان قدیمی‌شان، از شهر «اوبن» به «هلنزبورگ» اسکاتلند نقل‌مکان کرده‌اند و سرپناهی برای خودشان پیداکرده‌اند.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.