عیادت نماینده ویژه وزیر بهداشت از تنها مصدوم بستری شده حادثه تصادف سنندج-دیوان دره/حال مجروح حادثه رضایت بخش است

سلامانه : نماینده ویژه وزیر بهداشت که با تاکید و دستور پیگیری وزیر بهداشت به عیادت مصدوم این حادثه رفته است، حال تنها مصدوم بستری شده در بیمارستان بعثت سنندج را رضایت بخش عنوان کرد.

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از وبدا، دکتر زارع نژاد ضمن بیان این مطلب گفت: در این حادثه متاسفانه یکی از مصدومین در حین انتقال به بیمارستان فوت می کند و یکی دیگر از مصدومین که از ناحیه شکم مصدوم و نیز از ناحیه ران دچار شکستگی شده بود، پس از انتقال به بیمارستان دیوان دره و انجام عمل جراحی شکمی در این بیمارستان جهت انجام عمل جراحی ارتوپدی به بیمارستان بعثت سنندج اعزام شده است.

وی افزود: در حال حاضر کلیه اقدامات درمانی لازم برای وی انجام شده و حال عمومی این مصدوم رضایت بخش است.

دکتر زارع نژاد ضمن انتقاد از رسانه هایی که پیرامون این سانحه اخبار متناقضی از وضعیت مجروحین حادثه منتشر کردند، خواست در انتشار اخبار دقت لازم را داشته باشند.

وی ضمن ابراز تاسف از فوت یکی از مصدومین این سانحه گفت: سفر وزیر بهداشت به استان کردستان، با توجه به تاکید مقام معظم رهبری برای سرکشی از مناطق محروم، آثار و برکاتی را در پی خواهد داشت و صحیح نیست رسانه ها با برخورد غیرمنطقی و انتشار اخبار ضد و نقیض، هدف و اصل این گونه سفرها را تحت الشعاع قرار دهند.

دکتر زارع نژاد در ادامه افزود: وزیر بهداشت در ادامه سفر به استان کردستان از مراکز بهداشتی درمانی بانه و سقز بازدید کرد و بعد از بازگشت از سقز نیز از مراکز بهداشتی درمانی دیوان دره و بیجار بازدید خواهد کرد.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.