به «ایکس لارژ» سلامی دوباره خواهم کرد!

سلامانه :برای لاغرتر به نظر رسیدن باید سعی کنید لباس‌هایی بپوشید که چاقی شما را بیش از اندازه نشان ندهند و آسیب‌رسان هم نباشند...

هفته نامه سلامت نوشت:

لباس‌های تنگ نپوشید

اغلب یافتن لباس مناسب برای افراد چاق سخت است. شاید شما فکر می?کنیدپوشیدن لباس‌های تنگ‌تر ظاهرتان را بهتر می?کند، اما با پوشیدن این لباس‌ها از این واقعیت که اضافه‌وزن دارید فرار نکنید. البته اگر بالاتنه‌تان تپل باشد ایرادی ندارد اما اگر از بغل‌ها نیز چاق هستید بهتر است لباس‌های بزرگ‌تری بپوشید.

 

زیاد آرایش نکنید

برخی معتقدند آرایش زنان را زیباتر می‌کند و عیوب آنها را پوشش می‌دهد و به طور کلی ظاهر را بهبود می‌بخشد اما این به آن معنی نیست که آرایش بیشتر برابر با زیبایی بیشتر است. برای بهبود ظاهر میزان آرایش را تحت‌کنترل داشته باشید. اگر خیلی زیاد آرایش کنید ممکن است غمگین یا شبیه قاتلان زنجیره‌ای به نظر برسید.

 

پاشنه

کفش‌ها واقعا محدودیت وزن دارند. هرگز یک فرد 180 کیلویی را روی چوب‌پاهای بلند نمی‌بینید، پاشنه نیز از خانواده همین چوب‌پاهاست. پاشنه‌ها برای تحمل وزن بالا مناسب نیستند و می‌شکنند چون وزن را روی نقطه کوچکی از پاشنه متمرکز می‌کنند. اگر افراد چاق کفش‌های پاشنه‌بلند بپوشند احتمال زمین خوردن و لغزیدنشان بیشتر است و شرایط خنده دیگران را فراهم می‌آورند. از قدیم گفته‌اند هر چه بزرگ‌تر باشید بدتر زمین می‌خورید.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.