این میوه را حتما ۲ ساعت قبل از خواب بخورید

سلامانه :اگر از بی‌خوابی رنج می‌برید و شب‌ها نمی‌توانید "خواب آرام" و راحتی داشته باشید، یکی دو ساعت قبل از خواب این میوه را میل کنید.

به گزارش باشگاه خبرنگاران؛ "نارنگی" حاوی مقدار زیادی "منیزیم" است و از این طریق در فعالیت عضلانی، "دستگاه گوارش" و "سیستم عصبی" موثر است.

نارنگی به خاطر داشتن میزان "فسفر" و کلسیم بالا، یکی از میوه‌هایی است که در تشکیل استخوان و "اسکلت بدن" موثر است.

همچنین نارنگی به دلیل دارابودن فسفر زیاد و ویتامین‌های فراوان، باعث "تقویت حافظه" و "هوش" می‌شود و برای رفع "بی‌اشتهایی" نیز مفید است. همچنین به دلیل داشتن ویتامین‌های C، A و B مفرح قلب است و می‌تواند اعمال قلب را تنظیم کند.

نارنگی جزو میوه هایی است که طبیعت سردی دارد و مسکن خوبی برای سلسله اعصاب است. این میوه ادرار آور خوبی است و از این رو می‌تواند سموم بدن را دفع کند. علاوه بر این، اگر از بی‌خوابی رنج می‌برید و شب‌ها نمی‌توانید خواب آرام و راحتی داشته باشید، یکی دو ساعت قبل از خواب نارنگی میل کنید.

نارنگی برای کاهش تب و رفع "تراکم خون" در "کبد" مفید است، این میوه دارای مقادیر فراوانی ویتامین A است و برای پیشگیری از "سرطان" مفید است. نارنگی نه تنها موجب جلوگیری از چاقی می‌شود، بلکه ضد "دیابت نوع دو" و حتی موجب "تصلب شرایین" می شود.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.