۱۰۷ آمبولانس از ساعت ۱۴ در نقاط شلوغ پایتخت مستقر می‌شوند

سلامانه : مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از استقرار ۱۰۷ آمبولانس از ساعت ۱۴ در نقاط شلوغ پایتخت خبر داد و گفت:‌ ۲۵۰ تکنسین فوریت‌های پزشکی نیز تا ساعت یک بامداد چهارشنبه ۲۷اسفند در محلهای جانمایی شده مستقر و به حادثه دیدگان خدمات ارائه می‌کنند.
 
حسن عباسی در گفت‌وگو با تسنیم، از استقرار 107 آمبولانس از ساعت 14 در نقاط شلوغ پایتخت خبر داد و اظهار داشت: این تعداد آمبولانس به همراه 250 تکنسین فوریت‌های پزشکی تا ساعت یک بامداد چهارشنبه 27 اسفند در محل‌های جانمایی شده مستقر و به حادثه دیدگان احتمالی خدمات ارائه می‌دهند.
وی افزود: در کنار 107 آمبولانس با نیروهای اورژانسی که برای چهارشنبه آخر سال در پایتخت آماده هستند، باید به 250 پایگاه اورژانس دیگر در شهر تهران نیز اشاره کنم که برای هر گونه خدمات به مردم در حال آماده خدمت خواهند بود.
مدیر روابط عمومی اورژانس تهران خاطرنشان کرد: مردم و حادثه دیدگان احتمالی چهارشنبه آخر سال می‌توانند برای دریافت خدمات اورژانسی به این آمبولانس‌ها و پایگاه‌های اورژانس مراجعه کنند یا با شماره 115 تماس بگیرند تا در کنار دریافت مشاوره‌های لازم از خدمات فوریت‌های پزشکی نیز بهره‌مند شوند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.