صورتت را بشناس تا ابرویت را بشناسی

سلامانه :اگر می‌خواهید مدل ابروی مناسب چهره‌تان را انتخاب کنید باید در مرحله اول مدل صورت خود را بشناسید. برای اینکه مدل صورتتان را هم بشناسید باید بدون آرایش جلوی آینه بایستید؛ موهایتان را از صورتتان کنار بزنید و با دقت به چهره‌تان نگاه کنید.

 

زندگی مثبت نوشت:البته بعد از خواندن این مطلب! یک نکته دیگر هم اینکه به یاد داشته باشید در ابروها هم مانند لباس پوشیدن خطوط و راه‌راه‌های عمودی شما را لاغرتر و خطوط افقی چاق‌تر نشانتان می‌دهند!

 

آیا صورت شما گرد است؟

ویژگی صورت گرد: طول و عرض چهره به یک اندازه به نظر می‌رسد، چهره در قسمت گونه گسترده‌تر است. 

مناسب‌ترین مدل ابرو: ابرو باید به سمت بالا برود تا از گردی صورت کم شود و خیلی به سمت راست و چپ چهره اشاره نکند. یک ابروی قوسی به سمت بالا مناسب این صورت است. این نکته را هم در نظر داشته باشید که دم ابرو باید کوتاه باشد. 

 

آیا صورت شما دراز است؟

ویژگی صورت دراز: پیشانی، استخوان‌های گونه و خط فک همه به یک پهنا هستند. چانه ممکن است برجسته باشد. ظاهر چهره دراز به نظر می‌رسد. 

مناسب‌ترین مدل ابرو: برای بیضی کردن این چهره‌ها باید از خطوط افقی در چهره استفاده کرد. ابروی صاف مناسب‌ترین مدل برای این چهره‌هاست. 

 

آیا صورت شما بیضی است؟

ویژگی صورت بیضی: پیشانی پهن‌تر از چانه است، استخوان‌های گونه برجسته‌اند و چهره به یک چانه بیضی باریک‌تر ختم می‌شود. 

مناسب‌ترین مدل ابرو: در واقع همه افراد و گریمورها به نوعی سعی دارند با آرایش به این مدل چهره برسند. پس هر مدل ابرویی که دوست دارید انتخاب کنید و زیبا بمانید. 

 

آیا صورت شما مربعی است؟

ویژگی صورت مربعی: پیشانی، استخوان‌های گونه و خط فک همه در یک عرض هستند. خط فک مربعی، بارزترین خصوصیت این چهره است. 

مناسب‌ترین مدل ابرو: ابروی زاویه‌دار تعادلی با خط فک این چهره‌ها ایجاد می‌کند. قله ابرو باید در امتداد خط مستقیمی از زاویه مربعی فک باشد. 

 

آیا صورت شما قلبی شکل است؟

ویژگی صورت قلبی: مانند صورت بیضی در قسمت چانه به‌تدریج به یک نقطه کشیده می‌شود. 

مناسب‌ترین مدل ابرو: شکل گرد و منحنی ابرو می‌تواند حالت شیرین‌تری به این چهره‌ها بدهد و بر حالت قلبی چهره تاکید کند. 

 

آیا صورت شما الماسی است؟

ویژگی صورت الماسی: مانند دیگر چهره‌ها نیست. معمولا خیلی زاویه‌دار است. پیشانی تا حدی کوتاه است و صورت در شقیقه‌ها بیشترین وسعت را دارد. 

مناسب‌ترین مدل ابرو: یک ابروی گرد برای متعادل کردن زاویه‌های زیاد این چهره‌ها مناسب است. عرض گسترده این چهره‌ها را با یک ابروی قله‌دار محدود کنید. 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.