دختر و پسر جوان قربانیان جدید گاز مونوکسید کربن

سلامانه :  سخنگوی سازمان آتش‌نشانی تهران از مرگ دختر و پسر جوانی به دلیل انتشار گاز مونوکسید کربن در منزل مسکونی خبر داد.
 
سید جلال ملکی در گفت وگو با تسنیم، اظهار داشت: ساعت 14:23 دقیقه ظهر امروز حادثه گاز گرفتگی در یک منزل مسکونی واقع در شهر ری، میدان سلمان فارسی به سامانه 125 اعلام و یک دستگاه به محل حادثه اعزام شد.ماموران آتش‌نشانی با مراجعه به  طبقه اول این منزل مسکونی با یک آقا و خانم جوان که به ترتیب 20 و 25 ساله بودند مواجه می‌شوند که به دلیل انتشار گاز مونوکسید کربن بیهوش بودند.
وی ادامه داد: هر دو نفر به عوامل اورژانس تحویل داده می‌شوند که در نهایت معلوم شد هر دوی آنها جان خود را از دست داده‌اند. بررسی‌ها نشان می‌دهد استفاده از دودکش نامناسب ، عدم نسب کلاهک برای بخاری و همچنین نصب آبگرمکن بدون دودکش در سرویس بهداشتی باعث بروز این حادثه شده است.
سخنگوی سازمان آتش نشانی همچنین از وقوع حادثه دیگری خبر داد و گفت: ساعت 13:59 دقیقه برخورد دو خودرو در جنوب به شمال بزرگراه باکری نرسیده به بزرگراه نیایش اعلام و یک ایستگاه به محل حادثه اعزام شد . یک دستگاه خودروی پراید با 5 سرنشین که همه آنها 4 دانش آموز دختر در مقطع راهنمایی بودند با یک دستگاه خاور برخورد کرد. 
وی ادامه داد: راننده هر دو خودرو از این حادثه جان سالم بدر بردند اما 4 دختر مذکور که دچار آسیب دیدگی شدند توسط ماموران آتش نشانی به عوامل اورژانس تحویل داده شدند. دو نفر از آنها به دلیل شدت جراحات به مراکز درمانی منتقل شدند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.