با تزریق این سم گرفتگی عضلانی گردن و سردرد‌های میگرنی را کاهش دهید

سلامانه : یک متخصص پوست و مو گفت: تزریق سم بوتاکس در کنار کاربرد‌هایی که در جهت برطرف کردن خطوط ایجاد شده بر روی صورت دارد می‌تواند در کاهش سردرد‌های میگرنی و گرفتگی عضلات گردن اثر مثبت داشته باشد.

دکتر علی ابراهیمی متخصص پوست، مو و زیبایی در گفتگو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص کاربرد بوتاکس و رواج آن برای زیبایی گفت: بوتاکس نوعی سم است که با نوعی باکتری تولید می‌شود و نقش آن کاهش چروک‌های صورت خصوصا در قسمت‌هایی همچون خط اخم، خط ایجاد شده ناشی از بالا بردن ابرو و خط به وجود آمده از تعجب کاربرد دارد.

وی افزود: این چروک‌های ایجاد شده موقتی هستند اما در صورت تکرار ثابت باقی خواهند ماند که در نتیجه برای جلوگیری از ماندگاری آنها از بوتاکس استفاده می‌شود.

این متخصص زیبایی با اشاره به اینکه بوتاکس می‌تواند در تسکین سردرد‌های میگرنی اثر مثبت داشته باشد اظهار کرد: با انجام عمل بوتاکس سردرد‌های میگرنی در افراد مبتلا به مدت حدودی چهار الی شش ماه کاهش خواهد یافت.

وی با بیان اینکه از تزریق بوتاکس می‌تواند در برطرف کردن اسپاسم عضلانی (گرفتگی عضله) در ناحیه گردن مفید واقع شود افزود: از آن جهت که بوتاکس عاملی برای شل‌شدن عضله است در برطرف کردن این گرفتگی‌ها موثر است.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.