مردی خوشتیپ در آستانه فصل سرد

سلامانه :هر فصلی لباس مخصوص خودش را می‌خواهد. سرما كه از راه می‌رسد یكی از كارهایی كه انجام می‌دهیم، تغییر و جابجایی لباس‌هایمان است. خب بعد از اینكه لباس‌هایتان را بیرون آوردید این مطلب را مطالعه كنید تا به 2 نكته پی ببرید.

 

زندگی مثبت نوشت:اول لباس‌ها و لوازمی كه احیانا كم دارید و دوم رنگ‌هایی كه بین لباس‌هایتان ندارید و شاید بهتر باشد برای این فصل چند تا از آنها را انتخاب كنید.

 

1. اولین نكته برای پوشش در فصل سرد این است كه زیر لباس گرمتان یك لباس نازك‌تر بپوشید تا اگر در محیط بسته، گرمتان شد امكان درآوردن لباس برایتان موجود باشد.

 

2. كفش‌هایتان هر چقدر هم گرم و خوب باشد، برای زمستان یك بوت یا همان اصطلاحا چكمه نیاز دارید. سعی كنید نوع ضدآب آن را انتخاب كنید. انواعی كه داخل آن پشمی است و ساق دارند، ایده‌آل‌‌ترین انتخاب هستند.

 

3. جوراب‌های زمستانی، دوستان جدانشدنی كفش‌ها و پاهایتان هستند. پشمی‌ها بهترین هستند اما برخی از آنها كه تركیبی از چند الیاف هستند هم مناسب‌اند. می‌توانید 2 تا جوراب هم بپوشید اما معمولا با این كار عمل گردش خون در پاها خوب اتفاق نمی‌افتد.

 

4. كاپشن یا كت در این فصل اولین ویژگی كه باید داشته باشد، ضدآب بودنش است. برف و باران شوخی ندارد بعد از آن هر چه ضخیم‌تر باشد، برای این فصل مناسب‌تر است.

 

5. لایه زیر شلوار معمولا چیزی است كه كمتر افرادی به آن توجه می‌كنند و انگار جزو ضروری لباس‌های زمستانی نیست اما یك لایه سبك نخی زیر شلوار از شما در برابر سرما بیشتر محافظت می‌كند.

 

6. كلاه یك یار جدانشدنی زمستان است. سر یكی از اعضای مهم بدن است و اگر گرم باشد شما هم گرمتان می‌شود. سعی كنید كلاه‌هایی را انتخاب كنید كه گوشتان را بگیرد.

 

7. این وسیله را بیشتر وقتی برف می‌بارد استفاده می‌كنند اما دست‌ها و انگشتان نقاط بسیار حساسی هستند و خیلی زود در برابر سرما واكنش نشان می‌دهند. پس حتی اگر از دست كردن دستكش كامل خوشتان نمی‌آید از نوع بدون انگشتش استفاده كنید.

 

حالا كه می‌دانید چه جور لباس‌های ضروری برای این فصل نیاز دارید باید بدانید رنگ‌ها نقش اساسی در لباس‌هایتان در هر فصل ایفا می‌كنند. اول 5 رنگ كه می‌توانند جایگزین‌های مناسبی برای رنگ مشكی باشند و طراحان امسال آنها را بهترین رنگ‌ها برای زمستان می‌دانند برایتان معرفی می‌كنیم اگر خیلی به مشكی علاقه‌مندید، می‌توانید این رنگ‌ها را با مشكی هم تركیب كنید.

 

1. آبی جوهری یا مركبی: از این رنگ می‌توانید اگر خانم هستید مانتو، پالتو و بارانی بخرید. اگر آقا هستید یك پالتوی بلند یا یك شال پیشنهاد ماست.

2. طوسی روشن: این رنگ را برای هر لباسی در این فصل انتخاب كنید، بسیار شیك می‌شوید. دانه‌های برف كه بارید طوسی‌تان را تیره‌تر كنید.

3. شكلات شیری: این رنگ چهره‌تان را صمیمی و گرم نشان می‌دهد. پیشنهاد ما سوئی‌شرت، كلاه یا پالتو است. 

4. زیتونی روشن: این رنگ بسیار شیك است اگر رنگ پوستتان تیره باشد كه دیگر عالی می‌شود. چهره‌تان را آرام و در ضمن بسیار متین نشان می‌دهد.

5. بنفش تیره: اگر كمی اهل رمز و رازید، از این رنگ در یكی از لباس‌های زمستانه‌تان استفاده كنید.

 

9 رنگ ویژه زمستان

این 10 رنگ از طرف موسسه پانتون كه در واقع رنگ‌آمیزی و طراحی جهانی انجام می‌دهد و مدهای روز دنیا را ارائه می‌دهد برای زمستان امسال پیشنهاد شده است. هر چند شخصیت و حالت شما و احساستان نسبت به رنگ‌ها برای انتخاب لباس از هر عامل دیگری مهم‌تر است.

1- سبز زمردی: اولین رنگ سال است درخشش این رنگ شما را مجذوب می‌كند. این موسسه اذعان می‌كند پوشیدن لباس در این رنگ به شما احساس شكوه و عظمت می‌دهد.

2- آبی تیره: رنگ قوی است، احساس آرامش می‌كنید، اگر لباسی با این رنگ به تنتان باشد،‌ اما روزهای آفتابی پاییز و زمستان را برای این رنگ انتخاب كنید.

3- بنفش خیلی تیره: همان‌طور كه گفتیم این رنگ بسیار پررمز و راز است. این رنگ را می‌توانید با رنگ‌های دیگر ادغام كنید.

4- قرمز تیره یا زرشكی: رنگی است گرم و در آن می‌توانید احساس‌های زیادی را درك كنید.

5- نارنجی كدر: رنگی كه در آن انرژی زیادی است. این رنگ را با قهوه‌ای تركیب كنید بسیار شیك و مناسب زمستان می‌شود.

6- سبز خاكی: رنگ عمق جنگل‌های انبوه است و گرمایش، سرمای زمستان را برایتان لذت‌بخش می‌كند.

7- بنفش روشن: این رنگ بسیار زنده است وقتی آن را در پاییز بپوشید بسیار بانشاط به نظر می‌آیید.

8- طوسی تیره: احساس سبكی به شما دست می‌دهد در عین اینكه اگر لباسی با این رنگ بپوشید به نظر ظریف‌تر می‌آیید.

9- قهوه‌ای سوخته: یك‌رنگ عجیب؛ گرمای قهوه را احساس می‌كنید و بوی چوب سوخته. زمستان را به نظر گرم‌تر اما زیباتر می‌بینید.

پانتون تركیب این رنگ‌ها را در فصل زمستان به شما پیشنهاد می‌دهد.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.