اعزام تیم پزشکی ۶۰ نفره و ۲۴ تن دارو به کربلا/ آمادگی سپاه برای دایر کردن بیمارستان صحرایی در عراق

سلامانه : رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌ احمر با اشاره به حضور دوستداران حضرت اباعبدالله الحسین در روز عاشورا در کربلا گفت: به همین منظور یک تیم ۶۰ نفره به همراه ۲۴ تن دارو و تجهیزات به کربلا اعزام می‌شود.

 به گزارش فارس، سیدعلی مرعشی در نشست خبری خود در مورد اعزام نیروهای مرکز پزشکی به کربلا برای روزهای عاشورا و اربعین گفت: یک تیم 60 نفره آماده است تا برای عاشورا در کربلا حاضر شود.

وی افزود: 24 تن دارو و تجهیزات نیز برای روزهای تاسوعا و عاشورا به کربلا ارسال شده است و تیم‌های ما آمادگی لازم را برای ارائه خدمات دارد.

رئیس مرکز پزشکی حج و زیارت هلال‌احمر همچنین در مورد مراسم اربعین نیز گفت: بر خلاف سال گذشته تصمیم داریم نیروهای خود را از 230 نفر فراتر ببریم و در این زمینه سپاه، شهرداری تهران و سازمان‌های دیگر اعلام آمادگی کردند تا به تیم پزشکی ما کمک کنند.

وی با بیان اینکه آمبولانس هوایی در سه نقطه مرزی با عراق مستقر خواهد بود، گفت: سپاه اعلام کرده در هر جایی که هلال‌احمر تعیین کند بیمارستان صحرایی برای اربعین دایر می‌کند همچنین ما 7 چادر خود در فاصله نجف تا کربلا را امسال به 10 مورد افزایش می‌دهیم.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.