خیرین برای کاهش مشکلات بهداشتی- درمانی مردم بم آستین بالا می‌زنند

سلامانه :دبیر کل مجمع خیرین سلامت گفت: زلزله بم خرابی های زیادی به بار آور و مردم این شهر هنوز با کمبودها و مشکلاتی برای تأمین بهداشت و درمان مواجه هستند، اما ما به کمک خیرین تمام تلاشمان را برای کاهش این مشکلات انجام می‌دهیم.


به گزارش روابط عمومی مجمع خیرین سلامت، سید رضا نیری، دبیر کل مجمع خیرین سلامت با تبریک یوم الله 9دی و یادآوری حماسه ملت ایران در این روز گفت: دشمنان ملت ایران با خیال خام خود می خواستند به نظام اسلامی و ولایت فقیه ضربه وارد کنند ولی مردم با بصیرت و ولایی کشورمان در این روز حماسه آفریدند.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت با اشاره به حادثه تلخ زلزله بم و کشته شدن تعداد زیادی از هموطنانمان در این فاجعه اظهار داشت: با مشکلات و نیازمندیهای بم آشنایی کامل دارم.

مشاور وزیر بهداشت ادامه داد: زلزله 5 دی سال 82 خرابی‌هایی زیادی در این شهرستان به جا گذاشت و تعداد زیادی از هموطنانمان در این حادثه کشته شدند.

دبیر کل مجمع خیرین سلامت افزود: سعی خواهیم کرد در حد توان مشکلات درمانی و حوزه سلامت را در این شهرستان پیگیری کنیم.

نیری تأکید کرد:‌ برخی از نیازهایی موجود با همت خیرین برطرف می‌شود.

در این دیدار حجت الاسلام موسی غضنفر آبادی نماینده مردم بم در مجلس با طرح مشکلات بهداشتی و نابسامانی های درمانی در این شهرستان گفت: موضوع درمان شهرستان بم را از طریق مقامات دولتی به صورت جدی پیگیری کرده‌ایم و تلاش می‌کنیم مشکلات حوزه بهداشت و درمان این شهرستان کاهش یابد.

نماینده مردم بم در مجلس ادامه داد: از آنجایی که نقش خیرین در موضوع سلامت به ویژه در مناطق کم برخوردار و محروم از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است انتظار می‌رود مجمع خیرین سلامت کشور به شهرستان بم که بیماران آن از مشکلات درمان رنج می‌برند عنایت و توجه ویژه‌ای داشته باشند.

در ادامه این دیدار کردان؛ رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی شهرستان بم نیز گفت: وضعیت درمانی و بهداشتی شهرستان بم نامناسب است و این شهرستان نیاز به ایجاد مراکز درمانی تخصصی و تجهیزات پزشکی پیشرفته برای درمان و رفع مشکلات بیماران دارد.

رئیس دانشکده علوم پزشکی و خدمات درمانی بم با تشریح وضع بهداشتی و درمانی این شهرستان اظهار امیدواری کرد:خیرین سلامت کشورمان توجه ویژه‌ای به این شهرستان داشته باشند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.