کنگره سراسری طب اورژانس در ورزش برگزار می شود

سلامانه :دانشگاه علوم پزشکی ارتش، کنگره سراسری «طب اورژانس در ورزش» را از دوم تا چهارم بهمن ماه در هتل المپیک تهران برگزار می کند.

 

به گزارش ایرنا، هدف کلی از برگزاری این کنگره سراسری، آشنایی پزشکان و سایر پرسنل بهداشتی مرتبط با پزشکی ورزشی با اورژانس های طب ورزشی است.

بر اساس اعلام پایگاه اطلاع رسانی نظام پرستاری، از دیگر اهداف اختصاصی این کنگره دو روزه، آشنایی پزشکان و سایر پرسنل بهداشت و درمان با مسایلی نظیر شیوه های نوین احیای قلبی ریوی، مشکلات فشار خون حاد و مزمن، مشکلات پزشکی قانونی در ورزشکاران، داروها و مواد ممنوعه در ورزشکاران، انواع آسیب های اورژانس در ورزشکاران و آسیب های اختصاصی ارگان ها در ورزشکاران عنوان شده است.

همو ویژولانس در طب ورزش، تاثیرات ورزش بر فشارخون، کنترل فشار خون اورژانسی(امرجنت اچ تی ان)، تازه های احیا قلبی ریوی پایه در حوادث ورزشی، تازه های احیا قلبی ریوی پیشرفته در حوادث ورزشی، تازه های احیاء قلبی و ریوی در تروما، کنترل راه هوایی در ورزشکاران دچار انسداد راه هوایی، اورژانس های پزشکی در ورزش زنان باردار، اورژانس های پزشکی در ورزش والیبال، اورژانس های پزشکی در ورزش کشتی و اورژانس های پزشکی در ورزش بانوان از موضوعات سخنرانی این کنگره دو روزه است.

همچنین این کنگره برای کارشناسان ارشد پرستاری توانبخشی 7.75 امتیاز بازآموزی دارد.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.