کمربند شما را لاغر می کند!

سلامانه :یكی از معضلاتی كه در فصل زمستان گریبان افراد را می‌گیرد پوشیدن لباس‌های زیاد است. این مساله برای برخی افراد پررنگ‌تر است؛ افرادی كه وزن زیادی دارند. طراحان لباس پیشنهادهای ویژه‌ای برای این افراد دارند تا با پوشیدن لباس‌های زیاد، چاق‌تر نشان ندهند. با ما همراه شوید...

زندگی مثبت نوشت:

1. لباس‌های مناسب انتخاب كنید: لباس‌هایی كه خیلی‌تنگ هستند باعث می‌شوند ظاهر شما از آن چیزی كه هستید چاق‌تر نشان داده ‌شود. همین‌طور لباس‌هایی كه از سایزتان بزرگ‌تر است انتخاب نكنید چرا كه بیشتر افراد چاق برای اینكه اضافه‌وزنشان را بپوشانند و مخفی كنند، لباس بزرگ‌تر انتخاب می‌كنند اما این تصور اشتباه است و این كار حتی شما را چاق‌تر هم نشان می‌دهد. پس اندازه سایزتان نه بزرگ‌تر و نه كوچك‌تر لباس بپوشید.

2. آقایان چاق سعی كنید بلوزتان را روی شلوار نیندازید چون چاق‌تر به نظر می‌آیید. اگر هم آن را داخل شلوارتان می‌گذارید سعی كنید كاملا فیت نباشد. كمی آن را بیرون بگذارید و صاف كنید.

3. كمربند استفاده كنید. با این كار، یك تیر و دو نشان زده‌اید؛ هم لاغرتر به نظر می‌آیید هم به دلیل فشار اندكی كه كمربند به شما می‌آورد سعی می‌كنید شكمتان را تو نگه دارید.

4. راه‌راه‌های عمودی لاغرتر نشانتان می‌دهد. سعی كنید از این طرح در پالتو، بلوز یا حتی شلوارتان استفاده كنید. برعكس افقی را فراموش كنید چون چاق‌تر نشانتان می‌دهد.

5. شلوارها در چاق یا لاغر نشان دادنتان بسیارمهم هستند. شلوار راسته انتخاب كنید چون شما را كشیده‌تر نشان می‌دهد. یكی دیگر از انتخاب‌های بد برای شما، شلوارهایی با جیب زیاد هستند. این تیپ شلوارها راحت‌تر به نظر می‌آیند اما مطمئن باشید چاق‌تر نشانتان می‌دهند.

6. رنگ‌های تیره را به رنگ‌های روشن ترجیح ‌دهید. رنگ‌های گرم هم شما را لاغرتر نشان می‌دهند هم برای فصل زمستان مناسب‌ترند.

7. به جای پوشیدن چند لباس با هم سعی كنید یك پالتوی گرم انتخاب كنید. مثلا یك لباس آستین بلند، روی آن یك ژاكت و بعد یك كاپشن روی آن مسلما شما را چاق‌تر نشان می‌دهد. یك لایه گرم بهتر از چند لایه است.

8. شاید برایتان عجیب باشد اما كیفتان هم باعث می‌شود چاق‌تر یا لاغرتر نشان دهید. اگر چاق هستید یك كیف بزرگ كمك می‌كند لاغرتر نشان دهید و دیگران حواس‌شان به بزرگی كیف جلب می‌شود.

9. اگر اهل كفش‌های پاشنه‌دار هستید خبر خوبی برایتان داریم؛ این كفش‌ها شما را لاغرتر نشان می‌دهند پس چكمه‌هایی با چند سانت پاشنه انتخاب كنید. البته نه آنقدر كه در فصل زمستان راه رفتن برایتان سخت شود.

10. از پارچه‌های طرح‌دار و شلوغ دوری كنید. رنگ مشكی بهترین گزینه است اما اگر این رنگ را دوست ندارید، سعی کنید رنگی انتخاب کنید که ساده باشد. اگر طرح‌دار انتخاب می‌كنید شكل‌های ریز داشته باشند كه لاغرتر نشانتان بدهند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.