نگاهی به رژیم‌های غذایی بی‌فایده و خطرناک کیت میدلتون، لیدی گاگا و جنیفر لوپز

نگاهی به رژیم‌های غذایی بی‌فایده و خطرناک کیت میدلتون، لیدی گاگا و جنیفر لوپز

سلامانه :بهتر است پیش از این که برای کاهش وزن تان از رژیم غذایی خاصی پیروی و پولی پرداخت کنید، این گزارش را بخوانید تا با رژیم های غذایی بی فایده و خطرناکی که چهره های مشهور از آنها پیروی کرده اند آشنا شوید. 


رژیم غذایی هوا خوار
به گزارش سرویس ترجمه پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از فاکس نیوز، پیروی کردن از رژیم غذایی که آب و غذا را حذف می کند و به افراد می گوید از هوا و نور آفتاب مواد مغذی بدن شان را تامین کنند، کاری عبث است. 


اوایل سال گذشته میلادی، میشل فایفر، در گفت و گویی تلویزیونی اعلام کرد، مثل مدونا، خواننده مشهور موزیک پاپ، از رژیم غذایی هوا خوار پیروی می کند.


پزشکان معتقدند، پیروی کردن از این رژیم غذایی، سلامت افراد را به خطر می اندازد.


رژیم غذایی عاری از گلوتن


افرادی که به گلوتن حساسیت دارند می توانند این پروتئین را از رژیم غذایی شان حذف کنند، اما پیروی کردن افراد عادی از این رژیم غذایی تاثیری در کاهش وزن و متناسب شدن اندام شان ندارد. گوئنت پالترو، هنرپیشه مشهور هالیوود در گفت و گو با مجله HEALTH گفت، پس از پیروی کردن از این رژیم غذایی وزن اش پنج کیلوگرم بیشتر شده است.


رژیم غذایی الکل


لیدی گاگا در پاییز سال 2011 میلادی به روزنامه نیویورک تایمز گفت:" پیروی کردن از رژیم غذایی الکل زندگی ام را مختل کرده، کارهایم ناتمام مانده و ارتباطم با دوستان و همکاران قطع شده است. " 


نوشیدن روزانه و بیش از اندازه الکل، مواد مغذی بدن را نابود کرده و عوارض جبران ناپذیری مانند اعتیاد به الکل، نارسایی و سرطان کبد به همراه دارد. 


رژیم غذایی دوکان


جنیفر لوپز و کیت میدلتون، عروس ولیعهد بریتانیا، از رژیم غذایی دکتر پیر دوکان پیروی کردند.


دکتر دوکان در کتابش نوشته، با پیروی کردن از رژیم غذایی سرشار از پروتئین و عاری از کربوهیدرات وزن تان به سرعت کاهش می یابد اما باید با یبوست، کاهش انرژی و بوی بد دهان دست و پنجه نرم کنید.


پزشکان معتقدند، حذف بلند مدت کربوهیدرات ها، عوارض حادی مانند بیماری های کبد، هموروئید، افزایش کلسترول خون، پوکی استخوان و ... به همراه دارد.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.