۵ قدم تا افزایش میل جنسی

۵ قدم تا افزایش میل جنسی

سلامانه :چگونه بستر پر حرارتی داشته باشیم؟آیا شما همه توصیه ها را در باب یک رابطه جنسی گرم و فوق العاده می دانید؟


به گزارش سرویس ترجمه پایگاه خبری «سلامانه»، مسلم است که برای انجام هر کاری میل آتشینی لازم است. اما بزرگ ترین شکایتی که من از زنان باهوش و موفق می شنوم این است که همیشه برای برقراری رابطه جنسی آمادگی ندارند. استرس ها و آشفتگی های روزانه می توانند میل جنسی شما را کاهش دهند. راه حلی که من یافته ام و واقعا کارگر می افتد را بخوانید.


مشکل: استرس بیش از اندازه


 آیا در طول روز کارهای زیادی ( از قبیل کار، بچه ها، کلوپ کتاب و...) برای انجام دارید و رابطه جنسی آخرین کار در لیست کارهای روزانه شماست؟ راه حلش خیلی ساده است، کمی آرام بگیرید تا بتوانید خود را با میل جنسی خود سازگار کنید. هر شب به مدت ده دقیقه آرام گرفتن زیر دوش به شما قوای انجام کارهای سخت را برمی گرداند. اصطلاحا می گویند که رابطه جنسی استرس را کاهش می دهد بنابراین برقراری رابطه بیش تر به شما آرامش را برمی گرداند.


مشکل: احساس می کنید آنچنان که باید جذاب نیستید


البته سخت است در طی رابطه جنسی داشتن این نگرانی که همسر شما فرورفتگی یا ... را روی ران شما ببیند و به نرش جذاب نیایید اما باور کنید برای بیش تر مردها مهم است که تن لخت شما را لمس کنند.


اما اگر همچنان چنین نگرانی در شما وجود دارد، به این فکر کنید که چه چیزی را در بدن خود دوست دارید؟ اگر واقعا هیکل و بدن شما مشکلی دارد، برنامه ای برای سلامت و باریابی انرژی خود بچینید. یک شب خود اعتماد به نفس شما را افزایش می دهد. پس با خود خوش رفتار باشید.


مشکل: خشم های کوچک


دوباره شلوار خود را وسط اتاق رها کرده و رفته؟ حتی چنین مسائل کوچکی در رابطه می تواند در میل جنسی شما تاثیرگذار باشد. از خودتان بپرسید: من حوصله نزدیکی ندارم چون از دستش عصبانی هستم؟ اگر جواب آری است، آن را از خود دورش کنید و پشت در اتاق رهایش کنید تا بتوانید رابطه جنسی خوشایند و قوی برقرار کنید و زندگی جنسی سالمی داشته باشید.


راه حل دیگر این است که به طور منظم درباره آنچه که در رابطه جنسی شما اثر دارد صحبت کنید، اهداف و امیال خود را مطرح کنید و برای شب های خود وقت بگذارید.


چه کارهایی همواره بر رابطه جنسی اثر دارد؟


- 10درصد حلقه الماس
- 26 درصد شکلات
- 29 درصد تلویزیون
- 35 درصد هیچ چیز

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.