کاندیداتوری یییی نفر در ششمین انتخابات نظام پزشکی

کاندیداتوری یییی نفر در ششمین انتخابات نظام پزشکی

رییس هیات نظارت مرکزی ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی از ثبت نام یییی کاندیدا جهت شرکت در ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی در سراسر کشور خبر داد و گفت: پس از بررسی صلاحیت کاندیداهای شرکت کننده، اسامی رد صلاحیت شده ها یی تا یی دی ماه به اطلاع کاندیداهای مربوطه می رسد.

میرمراد هاشم زهی با اشاره به برگزاری ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی در چهارم اسفند ماه، گفت: تا پایان مهلت قانونی مقرر یییی کاندیدا در ییی شهر واجد شرایط برای انتخابات سازمان نظام پزشکی در سراسر کشور ثبت نام کرده اند که ییی نفر از آنها مربوط به تهران است.

وی با اشاره به افزایش تعداد کاندیداهای ثبت نام کننده در ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی نسبت به دوره گذشته، گفت: در دوره گذشته یییی کاندیدا برای انتخابات ثبت نام کرده بودند.

هاشم زهی تاکید کرد: بررسی صلاحیت کاندیداهای شرکت کننده در این دوره از انتخابات سازمان نظام پزشکی از یی دی ماه آغاز شده و به مدت یی روز ادامه خواهد داشت. نهایتا هیات نظارت شهرستان ها صلاحیت داوطلبان را بررسی کرده و نتیجه را به هیات اجرایی مربوطه اعلام می کنند.

آغاز تبلیغات کاندیداها از یی بهمن

وی افزود: اعلام اسامی داوطلبان واجد شرایط از یی تا یی دی ماه خواهد بود. اسامی رد صلاحیت شده ها نیز از تاریخ یی تا یی دی ماه توسط هیات نظارت شهرستان ها به اطلاع داوطلبان مربوطه می رسد و این افراد نیز از یکم تا دوم بهمن ماه فرصت دارند تا نسبت به موضوع رد صلاحیت خود به هیات نظارت شهرستان مربوطه اعتراض کنند. در مجموع بررسی های لازم در این زمینه نیز طبق جدول زمان بندی انجام می شود.

رییس هیات نظارت مرکزی ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی ادامه داد: پس از طی این مراحل، تبلیغات کاندیداها از یی بهمن ماه آغاز و به مدت یی روز ادامه خواهد داشت. نهایتا ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی در چهارم اسفند ماه برگزار خواهد شد.

هاشم زهی تاکید کرد: هیات های نظارت در شهرستان ها به طور دقیق تمام مباحث مربوط به این دوره از انتخابات را تحت نظر دارند و مراقبند تا اقدامی خلاف قانون صورت نگیرد. هدف هیات های اجرایی و نظارت سراسر کشور و همچنین نمایندگان ناظر مجلس، ایجاد فضای پرشور و نشاط جهت حضور حداکثری گروه های مختلف پزشکی در ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی است.

پنجشنبه 28/10/91  11:39

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.