زنی که در یک سال۴ بچه به دنیا آورد!+عکس

زنی که در یک سال۴ بچه به دنیا آورد!+عکس

سلامانه : زنی که می ترسید هیچ وقت نتواند بچه دار شود، در عرض یک سال 4 کودک به دنیا می آورد.

 

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از دیلی میل، «سارا وارد» 28 ساله فقط چند هفته پس از تولد فرزند اولش، متوجه شد دوباره باردار است، اما این بار 3 قلو. سارا برای اینکه فرزند اولش را باردار شود و او را به دنیا بیاورد، یک سال صبر کرد و برای همین، بعد از به دنیا آمدن «فردی» کوچولو، سراغ راه های پیشگیری نرفت و از وسایل پیشگیری کننده استفاده نکرد، نتیجه اش این شد که وقتی فقط 8 هفته از تولد فردی می گذشت، متوجه شد دوباره باردار است، اما نکته غافلگیر کننده این بود که او 3 قلو باردار بود.

3 تا بچه جدید او حوالی اسفند و فروردین به دنیا می آیند و آن زمان «فردی» فقط 9 ماهش است. به این ترتیب، سارا 4 نوزاد خواهد داشت و ممکن است مجبور شود در عرض یک روز، 40 بار پوشک عوض کند و تا 20 تا شیشه شیر آماده کند.


البته خانم وارد و همسرش که کامند اداره پست است، از این قضیه ناراحت نیستند، فقط نگران خرج و مخارج بچه ها هستند، ضمن اینکه در یک خانه یک خوابه زندگی می کنند و کمبود جا هم دارند. خانم وارد گفت:«باردار شدن این قدر زود بعد از زایمان، واقعا شوکه کننده بود  داشتن 4 تا بچه زیر یک سال دیوانگی است، اما لحظه شماری می کنم تا آنها را توی بغلم بگیرم. ما احساس می کنیم بهمان برکت داده اند.» یکی از این 3 قلوها دختر است. 

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.