نیکول کیدمن چنین کند...

سلامانه : همیشه لازم نیست برای سلامت مو و پوست صورتتان سراغ ماسک‌های گران‌قیمت از مارک‌های گل درشت بروید...

زندگی مثبت نوشت:

 حتی بسیاری از ستاره‌های دنیا که مو و صورتی مثال‌زدنی هم دارند و البته حساب بانکی‌شان از ما و شما هم پر و پیمان‌تر است، ترجیح می‌دهند با مواد طبیعی در خانه‌شان ماسک بسازند و معجزه یک ماسک خانگی را از نزدیک احساس کنند. در یخچال را باز کنید و پیشنهادهای ستاره‌های دنیا را از دست ندهید!

Aishwarya rai

ماسک خامه/ مورد استفاده: صورت

به پیشنهاد: آشواریا رای 

یكی از ماسك‌هایی كه پوست را صاف و نرم می‌كند، ماسک خامه است. آشواریا رای همیشه از این ماسک صورت استفاده می‌کند و همیشه پوستی شفاف و صاف دارد. یك قاشق چای‌خوری آب لیموی شیرین و یك قاشق چای‌خوری كوبیده مغز كدو را با نصف قاشق چای‌خوری خامه مخلوط كنید. در پایان چند قطره گلاب اضافه كنید. ماسك شما حاضر است. اكنون آن را روی صورت خود بمالید و بگذارید 20 دقیقه در همین وضعیت بماند. سپس پوست صورتتان را با آب ولرم بشویید.

ماسک موز/ مورد استفاده: صورت

Meryem uzerli

به پیشنهاد: مریم اوزرلی 

موز به عنوان یك داروی ضدچروك، ماده‌ای فوق‌العاده است. به همین دلیل مریم اوزالی آن را استفاده می‌کند. بازیگری که او را با نقش خرم سلطان در سریال «حریم سلطان» می‌شناسیم. یك چهارم موز را در مقداری آب بخیسانید تا حالت خامه‌ای پیدا كند. سپس آن را روی صورت خود بزنید و بگذارید به مدت 15 تا20 دقیقه روی صورتتان بماند. بعد از این مدت می‌توانید صورت خود را با آب گرم بشویید. بلافاصله بعد از شستشو كمی آب سرد به صورت خود بزنید و صورت خود را خشك كنید.

ماسک ماست/ مورد استفاده: مو

Megan fox

به پیشنهاد: مگان فاکس

مگان فاکس، گویا موهای چربی دارد. به همین دلیل همیشه از این ماسک مو استفاده می‌کند. شما هم ? قاشق غذاخوری ماست، یک قاشق غذاخوری جوش‌شیرین و یک قاشق غذاخوری آبلیموی تازه را با هم مخلوط کنید و بگذارید 10 دقیقه بماند تا جا بیفتد. سپس این تونیک طبیعی را روی موهای خود بزنید و 10 دقیقه موهایتان را با این ماسک ماساژ دهید. سعی کنید ترکیب را بیشتر روی ریشه موها استفاده کنید. بگذارید ماسک به مدت ?? دقیقه روی موهایتان باشد سپس آن‌ را بشویید. موهایتان را فقط با آب بشویید. این ماسک را هفته‌ای یک‌بار استفاده کنید.

ماسک عسل/ مورد استفاده: مو

Nicole kidman

به پیشنهاد: نیکول کیدمن

اگر دوست دارید موهایتان براق شوند می‌توانید روی این ماسک مو حساب کنید. تونیکی که می‌گویند نیکول کیدمن هر هفته از آن استفاده می‌کند و به همین دلیل موهایش همیشه براق و خوش حالت‌اند. آنچه لازم دارید ? قاشق غذاخوری عسل، یک قاشق غذاخوری روغن زیتون یا روغن بادام و یک قاشق غذاخوری سرکه سیب است. مواد را مخلوط كنید و قبل از شستشو، روی موهایتان بمالید و با شانه‌زدن مواد را از ریشه به سمت نوک موها هدایت کنید. تونیک را ‌یک ساعت روی موهایتان بگذارید، سپس موهایتان را بشویید.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.