پیشخدمتی که به دلیل سرو ماهی به زندان رفت!

پیشخدمتی که به دلیل سرو ماهی به زندان رفت!

سلامانه : پلیس کانادا یک پیشخدمت را به جرم دادن ماهی به یک مشتری، بازداشت کرد و ممکن است برای او پرونده جنایی تشکیل شود. 


به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از سایت «بی بی سی»، این پیشخدمت در ایالت کبک بعد از این بازداشت شد که یکی از مشتری‌ها را به بیمارستان فرستاد تا 2 روز در کما بماند.


در حقیقت، پیشخدمت سهل انگار با حواس پرتی‌اش، نزدیک بود او را به کشتن بدهد. به همین دلیل،‌ پلیس به دادستانی توصیه کرده، برای این مرد پرونده جنایی تشکیل شود.


اما ماجرا با ورود سیمون- پی‌یر کانوئل به یک رستوران کوچک شروع شد. او به پیشخدمت گفت به غذاهای دریایی حساسیت دارد و سپس استیک تاتار سفارش داد. برای اطمینان خاطر هم که شده، یک بار دیگر تاکید کرد حساسیت دارد. طبق گزارش پلیس، پیشخدمت سفارش را ننوشت و کمی بعد بشقاب غذا از راه رسید، غافل از این که به جای استیک، ماهی تاتار است. آقای کانوئل هم به دلیل نور کم رستوران متوجه ماجرا نشد تا این که اولین گاز را به غذایش زد.


او در عرض چند دقیقه بدحال شد و از هوش رفت.


مشتری بد اقبال در این باره به روزنامه «گلاب‌اند میل» گفت: «پیشخدمت نزدیک بود من را بکشد. می دانم که اشتباه کرده اما این اشتباهش تقریباً جان من را گرفته بود.»


 کانوئل از کارگر 22 ساله رستوران شکایت کرد و پلیس هم او را بازداشت کرد. متهم کمی بعد آزاد شد اما در صورت تشکیل دادگاه، باید در آن حاضر شود.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.