اهالی این منطقه از انگلستان بدترین رژیم غذایی را دارند

سلامانه : دانشمندان با بررسی "رژیم غذایی" اهالی مناطق مختلف کشور انگلستان ناحیه‌ای که اهالی آن بدترین رژیم غذایی را دارند،‌ کشف کرده‌اند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران، دانشمندان بریتانیایی دریافته‌اند که اکثر جمعیت این کشور چهار سال مسن‌تر از سن واقعی خود شده‌اند.

گفتنی است: دانشمندان علت این اتفاق را عادات بد غذایی مانند مصرف نوشیدنی‌ها، سیگار کشیدن و مصرف نوشابه‌های گازدار و همین‌طور خوردن انواع فست‌فودها می‌دانند.


بررسی‌ها نشان می‌دهند؛ این رژیم غذایی نامناسب در کنار عدم ورزش کردن و افزایش استرس‌های

کاری و خانوادگی همگی سبب پیرشدن افراد شده است.دانشمندان دریافته‌اند 86 درصد از بدن افراد رشدی بیشتر از سن واقعی خود داشته و پیر شده است.


دانشمندان با بررسی‌ اهالی سرزمین‌های مختلف در دنیا دریافته‌اند که اهالی مناطقی از دنیا که میوه‌ و سبزیجات زیاد در رژیم غذایی خود دارند جوان‌تر از سن واقعی خود می‌مانند.


دانشمندان انگلیسی هشدار می‌دهند که ادامه دادن به این "رژیم غذایی" ناسالم می‌تواند در نهایت سبب پایین آمدن شاخص امید به زندگی بین اهالی این کشور شود.


دانشمندان کنترل وزن، داشتن رژیم غذایی سالم، ورزش، ترک سیگار، کنترل قند و چربی خون را به ویژه به اهالی منطقه‌ی ولز که بدترین شاخص‌ها را در اختیار دارند توصیه اکید می‌کنند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.