دستور ویژه وزیر بهداشت برای پیگیری حادثه تلخ جان باختن خانواده پزشک تبریزی

دستور ویژه وزیر بهداشت برای پیگیری حادثه تلخ جان باختن  خانواده پزشک تبریزی

سلامانه : وزیر بهداشت، نماینده خود را برای پیگیری ماجرای تلخ جان باختن اعضای خانواده پزشک تبریزی تعیین کرد.


به گزارش پایگاه خبری سلامانه، بر اساس اخبار منتشر شده سه روز پیش فردی به درمانگاه دکتر صلحی، پزشک تبریزی که در ماه‌های اخیر به دلیل نسخه خوش خطش و همچنین توصیه به گوش دادن به صدای شجریان به جای مصرف دارو معروف شده بود، مراجعه کرده و پس از پرسیدن تعداد اعضای خانواده دکتر برای  او غذای نذری می‌برد.


اما بر اساس گمانه‌زنی‌های منتشر شده این غذا مسموم به آرسنیک و یا قرص برنج بوده چرا که ابتدا مادربزرگ دکتر صلحی فوت می‌کند و سپس همسر دکتر صلحی نیز جان خود را از دست می‌دهد و پدر و مادر دکتر صلحی نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان تحت نظر هستند و برادر این پزشک تبریزی نیز که پیش از این مرخص شده بود دوباره در بیمارستان بستری شده است.


به دنبال این حادثه، وزیر بهداشت در پیامی درگذشت همسر و مادربزرگ دکتر صلحی را به وی تسلیت گفت و بر پیگیری دلیل این حادثه تاکید کرد.


دکتر سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت در این پیام آورده است: «انا لله و انا الیه راجعون؛ جناب آقای دکتر علیرضا صلحی، خبر درگذشت همسر گرامی و مادر بزرگ محترم‌تان در روز تاسوعای حسینی موجب تآثر و تالم شد. ضمن عرض تسلیت این ضایعه تأسف‌بار خدمت آن همکار گرامی، از خداوند مهربان برای جنابعالی و بازماندگان صبر و اجر، برای درگذشتگان مغفرت واسعه و برای پدر، مادر و برادر بزرگوارتان شفای عاجل مسئلت می‌نمایم.»


در ادامه این پیام آمده است:« جناب آقای دکتر صومی ریاست محترم دانشگاه علوم پزشکی تبریز به عنوان نماینده اینجانب، پیگیری علت وقوع این حادثه را تا حصول نتیجه نهایی برعهده خواهند داشت.»

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.