درمانی که پزشکان نیز آن را به یکدیگر توصیه می‌کنند

سلامانه : الکتروتراپی رشته‌ای کاملا تخصصی است و در چند سال اخیر روند رشد این رشته بسیار با سرعت افزایش یافته و در سند چشم انداز ۱۴۰۴ باید به این مرحله برسیم که در بالا‌ترین سطح ارتقاء سلامت جامه قرار گیریم.

 دکتر جواد صراف‌زاده، عضو هیات مدیره انجمن فیزیوتراپی‌ ایران در گفتگو با باشگاه خبرنگاران گفت: بی‌شک الکتروتراپی‌ یکی از تخصصی‌ترین و پر استفاده‌ترین رشته‌های فیزیوتراپی‌ یکی از تخصصی ‌ترین و پر استفاده‌ترین رشته‌های فیزیوتراپی‌ است امروزه اکثریت متخصصین و حتی عموم جامعه از این حوزه اطلاع داشته و حتی فیزیوتراپی‌ را با تجهیزات آن به یکدیگر معرفی می‌نمایند. 

 وی ادامه داد: پیشرفت دانش فنی ساخت تجهیزات فیزیوتراپی در دهه اخیر امکان تحقق ایده‌های درمانی نوین را فراهم ساخته است و از سویی دیگر سطح توقعات جامعه را برای دریافت هر چه بهتر و کارآمد‌تر خدمات فیزیوتراپی بیشتر نموده است. 

صراف‌زاده افزود: واضح است چنین پیشرفت سریع در حوزه الکتروتراپی‌ لزوم به روز بودن اطلاعات علمی و کاربردی، امکان تبادل نظر و انتقال تجربیات بالینی در این حوزه را به خوبی توجیه پذیر می‌سازد. 

وی در پایان اظهار داشت: انجمن فیزیوتراپی ایران به عنوان نهادی تاثیر گذار در ارتقا سطح علمی و کیفی مهارت‌های بالینی همکاران فیزیوتراپیست‌ وظیفه خود می‌داند که با همکاری اساتید‌ دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور و سایر همکاری فیزیوتراپیست‌ مراکز درمانی دولتی و خصوصی در به روز نگهداشتن‌ و ارتقاء فیزیوتراپی در کشور مصرانه‌ تلاش نماید. 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.