این پسر نمی‌تواند به زنان باردار نزدیک شود!

این پسر نمی‌تواند به زنان باردار نزدیک شود!

سلامانه : برایانت هکت 14 ساله، ناقل ویروس «سیتو مگالو ویروس» است، ویروسی که برای بزرگسالان خطری ندارد اما می تواند باعث ناشنوایی و ناتوانی در یادگیری کودکانی شود که هنوز به دنیا نیامده اند.

 

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از دیلی میل، پزشک ها به او گفته اند باید از هر زنی که ممکن است در آینده ای نزدیک باردار شود، دور بماند و به همین دلیل، برایان حتی باید از خواهر باردارش هم دوری کند. او حتی برخلاف روال معمول انگلیس، به مدرسه مختلط هم نمی رود و در مدرسه ای ثبت نام کرده که همه شاگردانش پسر هستند:«دلم برای خواهرم خیلی تنگ شده و برای اینکه بچه اش را به دنیا بیاورد، لحظه شماری می کنم. او چند هفته دیگر وضع حمل می کند.»


برایانت پارسال تابستان یک نوع هپاتیت نادر گرفت و همان زمان پزشکان متوجه شدند «سیتو مگالو ویروس» دارد. به هر حال، هپاتیت او باعث شد با مشکلات مختلفی دست و پنجه نرم کند، مثلا کبدش از کار بیفتد و تعداد پلاکت های خونش به عدد 4 برسد، در حالی که باید بین 150 تا 400 باشد. بعد هم دچار مشکل مغز استخوان شد و پس از شیمی درمانی، 2 بار پیوند مغز استخوان روی او انجام شد. برایانت هم اکنون سالم است.

 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.