نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات نظام پزشکی تهران اعلام شد

نتایج بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات نظام پزشکی تهران اعلام شد

هیات نظارت بر ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی نتایج قطعی و نهایی بررسی صلاحیت نامزدهای انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی تهران را اعلام کرد.

به گزارش سرویس «سلامت» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، هیات نظارت بر ششمین دوره انتخابات سازمان نظام پزشکی با توجه به برگزاری انتخابات سازمان نظام پزشکی در روز چهارم اسفند ماه سال جاری و به دنبال اجرای ماده 15 آیین‌نامه انتخابات، اسامی و جزئیات مربوط به نامزدهای تایید صلاحیت شده این انتخابات را در تهران اعلام کرد.

در مجموع صلاحیت 131 نفر برای حضور در این دوره از انتخابات مورد تایید قرار گرفت که از این تعداد 114 نفر مرد و 17 نفرزن هستند.

بر اساس این گزارش، در گروه پزشکی 79 نفر به دور نهایی راه یافتند که از این تعداد 6 نفر زن هستند. همچنین 19 نفر از گروه داروسازان انتخاب و 14 تن از گروه دندانپزشکی انتخاب شدند که از این تعداد یک نفر زن است. 2 نفر از گروه علوم آزمایشگاهی در انتخابات آتی با یکدیگر به رقابت می‌پردازند که یک نفر از آنان زن است.

همچنین 11 نفر نیز در رشته‌های پروانه‌دار انتخاب شدند که سه نفر زن هستند. در گروه مامایی نیز شش نفر مورد صلاحیت قرار گرفته و در دور نهایی انتخابات هیئت مدیره نظام پزشکی تهران با یکدیگر به رقابت می‌پردازند

دوشنبه  231191    14:31

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.