نویسندگان،فیلمنامه‌های دارویـی به نگارش درآورند

سلامانه : مدیرروابط عمومی سازمان غذا و دارو از آمادگی برای ارائه خدمات معنوی به نویسندگانی که بتوانند رویکردهای جدید در مقوله "سیاست گذاری مثبت سلامت دارویی" داشته باشند، خبر داد و گفت: نویسندگان فیلمنامه‌های دارویی به نگارش درآورند.
 
محمد هاشمی در گفت‌وگو با  تسنیم، اظهار داشت: در این شب‌های اخیر سریالی تحت عنوان "آوای باران" از شبکه سوم سیما روی آنتن رفت که خوشبختانه به دلیل پرداخت‌های تکنیکی و اثر گذاری همچون کارگردانی، بازیگری، میزانسن و... قابل قبولش با استقبال زیادی روبه رو شد.
چرا " آوای باران "  آوایی از دارو و مسائل آن نداشت؟
وی افزود: اگر چه تم اصلی این سریال بیشتر" آسیب‌های اجتماعی" بود اما یکی از نکته‌های قابل توجه سریال و در حقیقت از چفت و بست‌های منطقی داستان، بلاهای است که بر سر مدیر عامل " شرکت دارویی " می‌آید.
مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو ادامه داد: چرایی اینکه این سریال و چند سریال دیگر مثل " پنج کیلومتر تا بهشت " با محوریت شرکت‌های دارویی ساخته شده اند قطعاً حساسیت‌های مردم به این مقوله پر تلاطم، مخصوصاً در این سال‌های اخیر را میرساند که از دید تیزبین هنرمندان غافل نمانده است.
هاشمی تصریح کرد: اما موضوع مهم، در سطح ماندن این نگاه‌هاست که یا هنرمند جرات ورود به لایه‌های عمیق تر را ندارد و یا اینکه اصلاً اطلاعات قابل ملاحظه ای در این زمینه ندارد و شاید هم دوستان مسئول در نهادهای مرتبط پاسخ مناسب و به هنگامی به آنان نمی‌دهند و آنان نیز از ترس در گیر شدن با مسائل فنی و علمی دارویی وارد این  جزییات موضوع نمی‌شوند.
مدیر روابط عمومی سازمان غذا و دارو خاطرنشان کرد: لذا در اینجا و از سوی روابط عمومی سازمان غذا و دارو اعلام می‌داریم که سازمان آماده ارائه خدمات معنوی خویش به مدیوم‌هایی است که بتوانند رویکردهای جدید به مقوله  "سیاست گذاری مثبت سلامت مخصوصاً دارویی" را بگشایند.

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.