ماجرای ماری جوانا کشیدن خواننده مشهور و آزار و اذیت مهماندار هواپیما!

ماجرای ماری جوانا کشیدن خواننده مشهور و آزار و اذیت مهماندار هواپیما!

سلامانه : داستان ماری جوانا کشیدن «جاستین بیبر»، خواننده معروف و نوجوان اهل کانادا، سر و صدای زیادی درست کرده است.

 

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از «میرر»، بیبر و رفقایش یک هواپیما اجاره کردند تا آنها را از تورنتو به نیوجرسی ببرد تا فینال مسابقات سوپربول آمریکا (فوتبال آمریکایی) را تماشا کنند. آنها در طول سفر آن قدر ماری جوانا کشیدند که خلبان برای اینکه برایش مشکلی پیش نیاید، مجبور شد ماسک اکسیژن بزند. در گزارشی که به مقامات داده شده، آمده که بیبر و پدرش چنان رفتار زشتی با یکی از مهماندارها داشته اند و آنقدر با او بد حرف زده اند، که مجبور شده نزدیک کابین خلبان پنهان شود.


در گزارش رسمی آمده:«کاپیتان پرواز گفته، بارها به مسافران از جمله بیبر هشدار داده که دست از کشیدن ماری جوانا بردارند. کاپیتان هم چنین گفته از مسافران خواسته، رفتار آزارنده شان نسبت به یکی از مهماندارها را متوقف کنند و بعد از چند بار هشدار، از مهماندار خواسته نزدیک او بماند تا از آزارهای بعدی در امان باشد.»


بعد از فرود آمدن هواپیما، پلیس، ماموران مواد مخدر و مرزبان ها وارد هواپیما شدند و 2 سگ پلیس توانستند در 3 چمدان، مواد مخدر پیدا کنند که یکی از آنها متعلق به بیبر و دو تای دیگر متعلق به دستیار و مربی اش بوده اند. در نهایت، چون خدمه پرواز علیه بیبر، پدرش و 10 مسافر دیگر این جت -که دوستان بیبر بودند- شکایت نکردند، آنها آزاد شدند.

 

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.