سلنا گومز در مرکز بازپروری بستری شد

سلنا گومز در مرکز بازپروری بستری شد

سلامانه : سلنا گومز، خواننده معروف آمریکایی 2 هفته را در یک مرکز بازپروری مخصوص جوانانی که مشکل روحی یا اعتیاد دارند، گذرانده است.

به گزارش پایگاه خبری «سلامانه» به نقل از «میرر»، گومز 21 ساله مدتی در مرکز «میدوز» که مخصوص مداوای افراد 18 تا 26 ساله است، مانده. نماینده سلنا گفت:«سلنا داوطلبانه مدتی را در میدوز گذراند اما نه به خاطر اعتیاد (به مواد یا الکل).»

او 2 هفته قبل از اینکه این تصمیم را بگیرد، توری که قرار بود در استرالیا برگزار کند را لغو کرد و بیانیه ای با این مضمون منتشر کرد:«... برای خودم و آنهایی که به من نزدیک هستند، بعد از این همه سال که کارم در اولویت بوده، روشن شده که باید مدتی برای خودم وقت بگذارم تا بتوانم بهترین آدمی باشم که می توانم.»


یک منبع آگاه هم گفت:«... سلنا بی وقفه 6 سال در هالیوود کار کرده بود و خسته شده بود. او آنقدر باهوش بود که بفهمد باید کنترل زندگی اش را در دست بگیرد. به جایی رسیده بود که باید از لس آنجلس خارج می شد، از فشار هالیوود دور می شد، از کسانی که اثر بدی رویش می گذاشتند دور شود.»

 

حالا حال او خوب است. یک منبع آگاه در این مورد گفت:«سلنا احساس خیلی بهتری دارد. واقعا حس مثبتی دارد، احساس سلامت می کند و همین حالایش هم سر کار برگشته.»

 

shiderstore
ارسال برای یک دوست
۳ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.
  • یگانه دوشنبه, 15 تیر 1394 - ساعت : 22:08:55
    وقتی این خبروشنیدم بینهایت شکه شدم ولی الا بهترم