مرگ چهار نفر در پی ریزش آوار

سلامانه :  سخنگوی سازمان امداد و نجات از مرگ چهار نفر در پی ریزش آوار در منطقه پاکدشت خبر داد. همچنین با کمک تیم آنست (سگ‌های جستجو و نجات) و تلاش ۲۴ امدادگر، چهار نفر از این افراد محبوس شده نجات یافته و دو نفر به بیمارستان انتقال یافتند.
 
به گزارش تسنیم، حسین درخشان در تشریح آخرین جزئیات امدادرسانی به افراد محبوس شده در پی ریزش ساختمان در حال ساخت در پاکدشت، اظهار داشت: در ساعت 17:24 روز گذشته (جمعه) وقوع ریزش آوار در محدوده پشت ساختمان فرمانداری از طریق تماس مردمی به سامانه امدادی 112 اعلام شد.
وی با بیان اینکه با توجه به نوع گزارش دریافتی، بلافاصله 24 امدادگر به محل حادثه اعزام شدند، افزود: بررسی‌ها نشان داد بر اثر ریزش این ساختمان در حال ساخت، 7 نفر در میان آوار محبوس شدند که تلاش امدادگران برای نجات این افراد آغاز شد و خوشبختانه امدادگران توانستند در لحظات اولیه، چهار نفر از این افراد را نجات دهند که دو نفر از این افراد به علت نیاز بیشتر به درمان، به بیمارستان منتقل شدند.
سخنگوی سازمان امداد و نجات جمعیت هلال احمر با بیان اینکه با توجه به حجم آوار، امدادگران نجات خود را بر یافتن سه مفقود شده دیگر متمرکز کردند، عنوان کرد: به علت تاریکی هوا و حجم آوار، بلافاصله یک تیم آنست (سگ‌های جستجو و نجات) به محل حادثه فرا خوانده شدند که با کمک امدادگران، سه نفر دیگر از زیر آوار بیرون کشیده شدند که متاسفانه این افراد جان خود را از دست داده بودند.
درخشان با بیان اینکه امدادگران پس از 7 ساعت عملیات جستجو و نجات، توانستند پیکر بی‌جان این سه کارگر را بیرون بکشند، گفت: متاسفانه یکی دیگر از مصدومان این حادثه نیز به علت شدت جراحات وارده، جان خود را از دست داده است.
به گزارش تسنیم، در ساعت 17:24 جمعه، گزارش ریزش ساختمان در حال ساخت به مرکز امدادی 112 اعلام شد که با توجه به نوع حادثه بلافاصله 5 تیم امدادی به محل حادثه در پاکدشت پشت فرمانداری اعزام شدند. با توجه به عمق ریزش بلافاصله یک تیم آنست (سگ های جستجو و نجات)، به محل حادثه اعزام شد و با تلاش 24 امدادگر، چهار نفر از این افراد محبوس شده نجات یافتند و دو نفر از این افراد به بیمارستان منتقل کنند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.