تقویت کننده‌های قوای جنسی از دیدگاه طب سنتی

سلامانه : یک کارشناس طب سنتی گفت: در تقویت نیروی جنسی غذا فایده بیشتری نسبت به دارو دارد البته غذایی با طبع گرم که خون قوی و لزج پدید آورد.
 
سیدجواد علوی در گفت‌و‌گو با  تسنیم، درباره تقویت نیروی جنسی، اظهار داشت: در تقویت نیروی جنسی و بارداری غذا فایده بیشتری نسبت به دارو دارد البته غذایی با طبع گرم که خون قوی و لزج پدید آورد.


به گفته وی در به کارگیری داروهای تقویت قوای جنسی باید غذا نیز مد نظر گرفته شود البته غذای مصرفی باید سریع الهضم ، لذیذ و خوشبو باشد چرا که تاثیر بیشتری بر بدن می‌گذارد.


کارشناس طب سنتی افزود: هر دارویی برای همه مزاج‌ها موثر نیست چه بسا با وجود یکسان بودن مزاج هم یک دارو در شخصی اثر بخش و در شخص دیگر تأثیر کم‌تری دارد بنابراین تعدیل و رعایت آداب غذایی در تقویت قوای جنسی و رفع بسیاری از نازایی‌ها در مردان موثرتر است به عنوان مثال مصرف نکردن ترشی در سرد مزاجان خود می‌تواند در تقویت قوای جنسی موثر باشد.


علوی عنوان کرد: بوییدن شکوفه سنجد مقوی نیروی جنسی در زنان و بوییدن شکوفه بادام مقوی نیروی جنسی در مردان است همچنین مصرف میوه‌هایی ماند گلابی، انار شیرین، خربزه شیرین، خرما، نارگیل، انگور شیرین برای تقویت نیروی جنسی و باردار شدن مفید است.


وی ادامه داد: نعناع، شلغم، هویج، کرفس، خارخاسک در تقویت نیروی جنسی مفید است همچنین مصرف مربای زنجبیل، مربای شقاقل، مربای هویج در تقویت قوی جنسی و باردار موثر است.


این کارشناس طب سنتی افزود: مصرف شیر برنج، کله پاچه، آش هویج با گوشت گوسفند، انواع خاگینه‌ها، تخم مرغ عسلی، سوپ جو، نخود، گندم و حلیم در بارداری و تقویت قوای جنسی موثر است البته افراد باید حداقل 3 ماه قبل از بارداری به رژیم غذایی خود را تغییر داده و غذاهای مقوی مصرف کنند.

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.