نتایج انتخابات نظام پزشکی تهران اعلام شد/''زالی" در صدر

نتایج انتخابات نظام پزشکی تهران اعلام شد/

شمارش آرای انتخابات نظام پزشکی در تهران به پایان رسید و نتایج آن اعلام شد.

 

دکتر مراد هاشم زهی در گفت‌وگو با خبرنگار «سلامت» خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان اینکه شمارش آرا در شهرستان‌ها ادامه دارد و نتایج آرای شهرستان‌ها نهایتا تا ظهر اعلام می‌شود، نتایج شمارش آرا در تهران را اعلام کرد.

 

به گفته وی دکتر علیرضا زالی با 1917 رای، ‌دکتر علی فتاحی با 1095 رای، دکتر علی اصغر پیوندی با 1064 رای،‌ دکتر محمد حسین بدخش با 946 رای، دکتر ایرج خسرونیا با 926 رای،‌ دکتر حسن هویدا با 904 رای،‌ دکتر محمد مهدی حفیظی با 869 رای، دکتر احمد شجاعی با 760 رای، دکتر محمد مهدی قیامت با 664 رای و دکتر گلمکانی با 615 رای بیشترین آراء را در گروه پزشکان به خود اختصاص دادند.

 

وی همچنین گفت: دکتر محمد صاحب الزمانی در گروه علوم آزمایشگاهی، ‌دکتر علی یزدانی و دکتر کاوه سیدان در گروه دندانپزشکی،‌ دکتر حمید خویی و خیرالله غلامی در گروه داروسازی، معصومه آباد در گروه مامایی و مرتضی حیدری در گروه لیسانسیه‌های پروانه دار نیز بیشترین آراء را به خود اختصاص دادند.

 

رییس هیات مرکزی نظارت بر ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی همچنین گفت: کل آرای اخذ شده در تهران حدود هفت هزار رای است که نسبت به دوره گذشته 20 درصد افزایش در مشارکت گروه‌های مختلف پزشکی داشته‌ایم.

 

وی ضمن تشکر از کلیه دست اندرکاران اجرایی و همچنین رسانه‌ها گفت: از دولت نیز تشکر می‌کنیم چرا که وزارت بهداشت اقدامات اجرایی برگزاری انتخابات را بر عهده داشت، اگرچه برخی نگرانی‌ها در این زمینه وجود داشت اما همدلی‌شان را تحسین می‌کنیم، چرا که دلشان با قانون بود.

 

رییس هیات مرکزی نظارت بر ششمین دوره انتخابات نظام پزشکی در خاتمه با بیان اینکه پیش از این دیداری با سرپرست وزارت بهداشت داشتیم، گفت: وی فردی منطقی و شجاع هستند و فکر می‌کنم کمک کرد تا این انتخابات به خوبی و به موقع برگزار شود. از نیروهای امنیتی و انتظامی نیز برای برگزاری مطلوب این انتخابات تشکر می‌کنیم.

یکشنبه  06/12/91    9:32

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.