نجات۳۰۰هزارکودک درکشوراز بیماری های چشمی

سلامانه : معاون پیشگیری از معلولیت های سازمان بهزیستی گفت: در اجرای طرح پیشگیری از تنبلی چشم 300 هزار کودک در کشور از ابتلا به بیماری های چشمی نجات یافتند.

به گزارش ایرنا ، مینو رفیعی در همایش 22 سال پیشگیری از تنبلی چشم برای بهتر زیستن در البرز افزود: امروز برنامه های مناسبی در دولت دراجرای پیشگیری از معلولیت ها اجرایی شده که همراهی هرچه بیشتر خانواده ها را می طلبد.


وی ادامه داد: بخش اعظمی از موفقیت ها دراین مسیر با آگاهی بخشی هرچه بیشتر فراهم می شود که بهزیستی به عنوان نهاد حمایتی همراه مردم خواهد بود .
رفیعی گفت: طرح پیشگیری از بیماری های چشمی در سراسر کشور درمناطق مختلف اجرا شده و انجام موفقیت آمیز آن منوط به همکاری تمام ارگان ها دراین زمینه است.


وی خاطرنشان کرد: همراهی خوبی را ازسوی وزارتخانه های آموزش و پرورش و بهداشت و درمان با سازمان بهزیستی دراین زمینه شاهد بودیم که ادامه خواهد داشت.


معاون پیشگیری از معلولیت های بهزیستی تاکید کرد: دولت در برنامه های خود بخش آسیب ها و پیشگیری را در اولویت قرار داده و دستگاه های اجرایی با انجام وظایف محوله دراین زمینه می توانند گام های موثری بردارند.


وی یادآورشد: بهزیستی تمام تلاش خود را برای خدمات دهی به جامعه هدف به کار گرفته و دراین بین مهدهای کودک نیز به نوبه خود دراجرای موفقیت آمیز طرح های پیشگیری از جمله تنبلی چشم همراهان خوبی به شمارمی روند.

 


 

ارسال برای یک دوست
۰ ۰ آیا این خبر را می پسندید؟
نظر دهید
CAPTCHA Image reload
لطفا عبارتی که در تصویر بالا می بینید را وارد نمایید.